Kent Pide Sarnıç Açılış Saati, Kent Pide Sarnıç Çalışma Saatleri

Kent Pide Sarnıç saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Kent Pide Sarnıç çalışma saatleri nedir? İşte Kent Pide Sarnıç açılış saati ve kapanış saati.

Kent Pide Sarnıç Açılış Saati

Kent Pide Sarnıç her gün saat 08:00’da açılmakta.

Kent Pide Sarnıç Kapanış Saati

Kent Pide Sarnıç her gün saat 00:00’da kapanmakta.

Kent Pide Sarnıç Telefon Numarası

Kent Pide Sarnıç telefon numarası şu şekildedir:

  • 0232 281 3528
  • 0232 281 4782

Bu makalemizde Kent Pide Sarnıç çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Pide, Türk ve Orta Doğu mutfaklarında yaygın olan yassı bir ekmek çeşididir. Pide somun ekmekler gibi gündelik sofralarda ve ayrıca kebap salonlarında tüketilir. Döner, Adana kebabı, İskender Kebabı gibi et yemeklerinde etin altına dörtgen şeklinde kesilmiş parçalar halinde konarak servis yapılır.Pide özellikle Ramazan aylarında iftar ve sahur sofralarında tercih edilen bir ekmek türüdür. Pide, hamuru üzerine kavurma, kıyma, peynir veya başka bir malzeme konarak fırında pişirildiğinde başlı başına tüketilebilen bir yemek olma özelliğini kazanır. Pideler hazırlanmasında kullanılan içe veya ait olduğu yöreye göre çeşitli adlarla tanınır.

Kent Pide Sarnıç kebap, pide kiremitte köfte gibi pek çok lezzetli ürünü sizlere sunmakta. Kent Pide Sarnıç temiz, titiz ve lezzetli yemekler servis etmektedir. Sarnıç’ın en iyi pidecilerinden bir tanesi olan Kent Pide Sarnıç, yemek sepeti üzerinden de sipariş almaktadır.