Karşıyaka Hilltown AVM Açılış Saati

Hilltown AVM saat kaçta açılıyor? Hilltown AVM çalışma saatleri nedir? Vatandaşlar Hilltown AVM’nin çalışma saatlerini merak etmekte. İşte Karşıyaka Hilltown AVM açılış saati ve kapanış saati

Karşıyaka Hilltown AVM Açılış Saati 2020

Karşıyaka Hilltown AVM her gün saat 10:00’da açılıyor.

Karşıyaka Hilltown AVM Kapanış Saati 2020

Karşıyaka Hilltown AVM her gün saat 22:00’da kapanıyor.

Bu makalemizde Karşıyaka Hilltown çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Optimum, Piazza, Kozzy, Maltepe Park ve Hilltown markalı 12 alışveriş merkezi ile 7 ilde hizmet veren Rönesans Gayrimenkul’ün İzmir Karşıyaka’da inşa edilen yeni projesi Hilltown Karşıyaka Alışveriş Merkezi, yeni nesil sürdürülebilir alışveriş merkezi kategorisinde yer almakta. Konsept mimarisi T-Concept imzası taşıyan proje, sahip olduğu mimarisi, kolay ulaşılabilir lokasyonu, seçkin markaları, alışveriş caddesinde konumlanan cafe, restoran ve eğlence alanlarıyla misafirlerine yeni bir yaşam deneyimi vaadediyor.

Türkiye’nin 3. büyük şehri İzmir’in, Karşıyaka ilçesindeki Mavişehir semtinde ilçenin kuzeyinde konumlanmış olan Hilltown Karşıyaka Alışveriş Merkezi, İzban Mavişehir istasyonuna 500 Metre, Adnan Menderes Havalimanı’na 34 km uzaklıkta yer almakta.

2007 yılında enerji sektörüne giriş yapan grup, bu amaçla kurduğu Rönesans Enerji Üretim A.Ş. ile yenilenebilir enerji projelerine yatırım yapmaya başlamıştır. Rönesans Enerji Üretim A.Ş.’nin şu anda faaliyette olan 166 MW gücünde 6 adet hidroelektrik santrali bulunmaktadır. 8,55 MW kurulu gücündeki Doğan HES ve Hakkari Çukurca’da bulunan 760 MW kurulu güce sahip Doğanlı-Çukurca HES projelerinin lisans çalışmaları devam etmekte olup, en kısa zamanda inşaatlarına başlanması hedeflenmektedir. Ayrıca toplam 600 MW kurulu güce sahip bir doğalgaz çevrim santrali de geliştirme aşamasındadır. 2008 yılında Rönesans İnşaat, Rönesans Gayrimenkul ve Rönesans Enerji, yeniden yapılanma çalışması kapsamında Rönesans Holding A.Ş. çatısı altında toplanmıştır. İnşaat alanında dünyanın en büyük müteahhitlik şirketleri arasında ilk 100’ün içinde yer alan Rönesans İnşaat, ENR’nin (Engineering News Record) 2018 yılında yayınladığı 250 En Büyük Uluslararası Müteahhitler Listesi’nde dünyanın en büyük 36., Avrupa’nın ise 9. inşaat şirketidir. Rönesans Holding’in sıra dışı başarı öyküsünün ardında yatan temel unsur; uluslararası know how, doğruluk, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeksizin koruduğu kurumsal itibarıdır. Genel merkezi Ankara’da olan Rönesans Holding, 60 binden fazla çalışanıyla inşaat, gayrimenkul ve enerji alanında Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biridir.