Kahve Dünyası Açılış Saati, Kahve Dünyası Çalışma Saatleri

Kahve Dünyası kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Kahve Dünyası çalışma saatleri nedir? İşte Kahve Dünyası açılış saati ve Kahve Dünyası kapanış saati.

Kahve Dünyası Açılış Saati

AVM’lerdeki Kahve Dünyası saat 10:00’da açılmakta.

AVM dışındaki Kahve Dünyası genellikle saat 07:00’da açılmakta.

Kahve Dünyası Kapanış Saati

AVM’lerdeki Kahve Dünyası saat 22:00’da kapanmakta.

AVM dışındaki Kahve Dünyası genellikle saat 00:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Kahve Dünyası çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

resmi sitede yer alan hakkında kısmı: 2004 yılında İstanbul’un Eminönü semtinde açtığımız ilk mağazamızla yakaladığımız büyüme ivmesini, her geçen gün daha da artırarak Türkiye’nin 34’ten fazla şehrine ulaştık. 2011 yılında Londra, Piccadilly Circus’ta açtığımız ilk yurt dışı mağazamıza gördüğümüz ilgiye karşılık olarak, ülke dışındaki girişimlerimize de hız verdik. Bugün yerli ve yabancı tüm tüketicilerimizin beğeni ve taleplerinden aldığımız güçle Türkiye, İngiltere, Romanya, Kuveyt ve Suudi Arabistan’da yer alan 200’den fazla mağaza ile toplam 450’den fazla noktada müşterilerimizle buluşuyoruz.

Tüm mağazalarımızın işletmesini kendimiz üstlenerek kalitemizi garanti altına alıyoruz. Türkiye’de bir benzeri olmayan kahve mağazacılığı anlayışıyla, sattığımız ve servis ettiğimiz tüm kahve, çikolata, dondurma ve unlu mamul çeşitlerinde kendi üretimimiz olmayan hiçbir ürünü müşterilerimize sunmuyoruz.

Kaliteli ve lezzetli ürün yelpazemiz ve kusursuz servisimizle, Türk kahvesi ve diğer özgün lezzetimizi, Türk ikram geleneği ve konukseverliğini sergileyerek dünyaya tanıtmaya devam ediyoruz.