İzmir Optimum Açılış Saati, Optimum AVM Saat Kaçta Açılıyor?

Optimum AVM saat kaçta açılıyor? İzmir Optimum AVM çalışma saatleri nedir? Vatandaşlar Optimum AVM’nin çalışma saatlerini merak etmekte. İşte İzmir Optimum açılış saati ve kapanış saati.

İzmir Optimum Açılış Saati 2020

İzmir Optimum AVM her gün saat 10:00’da açılmakta.

İzmir Optimum Kapanış Saati 2020

İzmir Optimum AVM her gün saat 22:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde İzmir Optimum çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

30 Mart 2012’de outlet konseptinde kapılarını ziyaretçilerine açan ve İzmir’in en popüler alışveriş merkezi olan İzmir Optimum, 31 Mart 2017 tarihinde ‘Büyüme ve Dönüşüm’ projesi sonunda outlet konseptinden çıkarak regular AVM konseptinde, İzmir’in ve Ege Bölgesinin en büyük Alışveriş Merkezi olarak hizmet vermeye devam etmekte.

Türkiye’nin 3. Büyük şehri İzmir’in, şehir merkezi ve Adnan Menderes Havalimanı arasında konumlanmış olan Gaziemir ilçesinde yer alan Ege Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi İzmir Optimum, ilçenin kuzeyinde ve Ege Serbest Bölgesi’nin tam karşısında yer almakta.

Rönesans Holding’in temeli Rönesans İnşaat ile 1993 yılında Rusya St.Petersburg’da atıldı. Rönesans bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak 20’den fazla ülkede alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri (çimento fabrikaları, petro-kimya tesisleri vb.), altyapı tesisleri (havaalanları, marinalar vb.), hafif üretim tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, araba ve makine fabrikaları, devlet binaları ve enerji santralleri, hastaneler ve okullar inşa etmektedir.