İstikbal Açılış Saati, İstikbal Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

İstikbal mağazaları saat kaçta açılır, kaçta kapanır? İstikbal mağazaları çalışma saatleri nedir? İşte İstikbal açılış saati ve kapanış saati.

İstikbal Açılış Saati

İstikbal mağazaları hafta içi her gün ve cumartesi günü saat 09:00’da açılmakta. Pazar günü ise 12:00’da açılmakta.

İstikbal Kapanış Saati

İstikbal mağazaları hafta içi her gün ve cumartesi günü saat 19:00’da kapanmakta. Pazar günü ise 18:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde İstikbal çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

İstibal’in resmi internet sitesinde yer alan hakkında kısmında şu bilgiler yer almaktadır: 1957 yılından bu yana, yılların tecrübesi ve 60 yıllık başarı hikayesi ile mobilya sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran İstikbal Mobilya, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan İstikbal Mobilya, ev dekorasyonunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren İstikbal, aynı zamanda mobilya sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

İstikbal, bine yakın mağazası ve ürünü ile Türkiye’yi sararken bir dünya markası olma yolunda da hızla ilerliyor. Şu an 70’i aşkın ülkeye İstikbal markası ile ürün sunan İstikbal, Yunanistan, Bulgaristan, Rusya, Mısır, Almanya, Kazakistan, Romanya, İngiltere, Fransa gibi birçok ülkede 110 mağazası ve 5000 satış noktası ile Türk kalitesini yurtdışına taşıyor. New Jersey’deki lojistik merkezi aracılığıyla ABD’de birçok mağazaya ürün satışı yapan İstikbal, sektördeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek, ürün tasarımında ve kalitesinde çıtayı sürekli yükseltiyor.