İstanbul Metrosu Açılış Saati, İstanbul Metrosu Saat Kaçta Açılıyor?

İstanbul Metrosu açılış saati kaç? İstanbul metrosu saat kaçta açılıyor? İstanbul metrosu ilk sefer saat kaçta? Vatandaşlar İstanbul metrosunun çalışma saatlerini merak ediyor.

İşte İstanbul Metrosu açılış saati.

İstanbul Metrosu Açılış Saati

  • İstanbul Metrosu her gün saat 06:00’da açılmakta.

İstanbul Metrosu Kapanış Saati

  • İstanbul Metrosu saat 00:00’a kadar hizmet vermekte.

Bu makalemizde İstanbul Metrosu çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

İstanbul metrosu, Türkiye’nin İstanbul şehrinde hizmet veren metro sistemidir. 3 Eylül 1989’da hizmete girdiğinde Türkiye’nin ilk metro sistemiydi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Metro İstanbul tarafından işletilen sistemde, altı metro hattı (M1, M2, M3, M4, M5, M6) ve seksen altı istasyon bulunmaktadır. İstanbul metrosu bu özelliği ile ülkenin en büyük metro ağı konumundadır.

M1, M2, M3 ve M6 hatları Avrupa Yakası’nda, M4 ve M5 hatları ise Anadolu Yakası’nda hizmet vermektedir. M1, M3, M4 ve M5 metro hatlarının uzatma inşaatları devam etmekte. M7, M8, M9, M10, M11, M12, M13 metro hatlarının ise inşaatları devam etmekte. İnşa edilmekte olan M7, M9, M11 hatları Avrupa Yakası’nda, M8, M10, M12, M13 hatları Anadolu Yakası’nda yer alacak.


İnternet sitemizde yer alan çalışma saatlerinde değişiklikler yaşanabilir. Bu değişiklikler yaşandığında en kısa süre içerisinde bizler de yazımızı güncelleyerek siz değerli kullanıcılarımızı bilgilendiriyoruz. Ancak yine de ziyaret etmeden önce firmayı, işletmeyi, kuruluşu telefon ile arayarak bilgi almanızı önermekteyiz.

Ekiplerimiz gece gündüz demeden 7 gün 24 saat boyunca en güncel saatleri sizlere aktarmak için çalışıyor. Sitemizde mesai saatlerini merak ettiğiniz işletme, kuruluş veya şirket yer almıyor ise iletişim bölümünden tarafımıza iletirseniz ekiplerimiz tarafından kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Tarafımıza gönderilen mailler çok kısa sürede cevaplanmaktadır. Lütfen bizlerin şirketler, firmalar ve kuruluş ile herhangi bir ilişiğimizin olmadığını unutmayın.

Tarafımıza şikayetler ile ilgili çok fazla mail almaktayız ama bizlerin yapabileceği bir işlem maalesef yok. Bizlerle iletişime geçmek yerine lütfen sorun yaşadığınız firma ile iletişime geçin. Günümüzde pek çok internet sitesi mesai saatleri hakkında bilgi girişi yapmakta ancak bu sitelerde yer alan verilerin genellikle çoğu yanlış. Bu yüzden bizim internet sitemizi takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Güncel mesai saatleri, güncel çalışma saatleri hakkında sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Siz değerli kullanıcılarımıza doğru bilgiyi sunmak için çalışmalarımıza ara vermeden son sürat devam edeceğiz. Firma, kuruluş veya şirket hakkında bilgi almak için resmi internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.