İstanbul Halk Ekmek Açılış Saati, Halk Ekmek Çalışma Saatleri

İstanbul Halk Ekmek saat kaçta açılıyor? Vatandaşlar ekmek almak için Halk Ekmek büfelerine gidiyor. İşte İstanbul Halk Ekmek açılış saati ve kapanış saati.

İstanbul Halk Ekmek Açılış Saati 2020

İstanbul Halk Ekmek büfeleri her gün saat 07:00’da açılıyor. Pazar günleri Halk Ekmek büfeleri hizmet vermiyor.

İstanbul Halk Ekmek Kapanış Saati 2020

İstanbul Halk Ekmek büfeleri saat 19:00’da kapanıyor.

Bu makalemizde İstanbul Halk Ekmek çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini kolayca öğrenebilirsiniz.

İstanbul Halk Ekmek A.Ş.’nin yatırım çalışmaları 1971 yılının Şubat ayında başladı. Hukuki hazırlıklar yapıldıktan sonra makine ve diğer teçhizatın ithali gerçekleştirildi. Makine montaj çalışmaları 1978 yılında bitirildi. İHE’de ekmek üretimi 26 Ağustos 1978’de başladı. Kaliteli, sağlıklı ve hesaplı hizmet… İstanbul Halk Ekmek A.Ş., İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından, İstanbul halkına daha iyi hizmet vermek ekmek fiyatlarında aşırı ve haksız uygulamaları önlemede etkin olmak maksadıyla kurulmuş bir İktisadi teşekküldür. Özellikle dar gelirli insanlarımızın, azımsanmayacak miktarda kazancının cebinde kalmasını sağlayan Halk Ekmek, bunun yanı sıra ekmek ve diğer unlu gıdaların kalite standardının oluşmasında da önemli bir misyon üstlenmektedir. İstanbul Halk Ekmek ürettiği mamullerde görüntünün yanında kalite ve temizliğe de dikkat etmektedir. Şirketimiz, bütün imkanlarını kullanarak halkımıza daha çok hizmet sunmayı hedeflemektedir. Bu amaçla, sürekli olarak üretim kapasitesini artırmaktadır. Edirnekapı’daki fabrikaya ilaveten 2 yeni fabrika daha kurulmuş ve böylelikle günlük üretim kapasitesi 1.7 milyon adeti aşmıştır.