İŞKUR Açılış Saati, İŞKUR Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

İŞKUR saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor? İŞKUR çalışma saatleri nedir? İşte İŞKUR açılış saati ve kapanış saati.

İŞKUR Açılış Saati

İŞKUR hafta içi her gün saat 08:30’da açılıyor. Saat 12:30’da öğlen arasına giren kurum 13:30’da yeniden açılıyor.

İŞKUR Kapanış Saati

İŞKUR hafta içi her gün saat 17:00’da kapanıyor.

Bu makalemizde İŞKUR çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü (kısaca İŞKUR), Türkiye’de istihdamın korunmasına, geliştirilmesine, yaygınlaştırılmasına ve işsizliğin önlenmesi faaliyetlerine yardımcı olmak ve işsizlik sigortası hizmetlerini yürütmek üzere kurulmuş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının ilgili kuruluşu olup, özel hukuk hükümlerine tâbi, tüzel kişiliği haiz, idarî ve malî bakımdan özerk bir kamu kuruluşudur.İş arayan ve kanunen çalışma yaşında olan herkes işe yerleştirme hizmetlerinden yararlanma talebinde bulunabilir, yani işsiz olmak şart değildir. İş arayan kişi bizzat kurum birimlerine gelerek veya resmî internet sayfasına kayıt yaptırıp özgeçmiş düzenlemek suretiyle kurum hizmetlerini takip edebilir. İşkur kanalıyla işe girmek, ilanda işçi talebinde bulunan işverene ulaşarak yapılacak iş görüşmesi sonucu işverenin de kabul etmesi ile mümkün olmaktadır. Bu süreç boyunca iş ve meslek danışmanlarından yardım alınabilir.

işkur çalışma saatleri , işkur kapanış saati , işkur kaça kadar açık? işkur saat kaçta açılıyor? işkur kaçta açılıyor? işkur kaçta kapanıyor? işkur kaçta açılır? işkur kaçta kapanır? işkur mesai saati nedir? işkur koronavirüs çalışma saatleri