iski Açılış Saati, iski Çalışma Saatleri

iski kaçta açılıyor? iski açılış saati nedir? iski kapanış saati kaç? iski çalışma saatleri merak ediliyor. iski kaçta açılıyor? iski kaçta kapanıyor? iski açılış saati ve iski kapanış saati kaç? İşte iski çalışma saatleri.

iski Açılış Saati, iski Çalışma Saatleri, iski Kaçta Açılıyor?

iski açılış saati, iski çalışma saatleri vatandaşlar tarafından merak edilenler arasında yer alıyor. iski kaçta açılıyor?

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (iski) hafta içi saat 08:30’da açılmakta. Saat 12:00’da öğlen arasına giren İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (iski) 13:00’da tekrardan açılmakta.

Vezneler 08:00’da açılmakta.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (iski) cumartesi saat 09:00’da açılmakta.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (iski) pazar günü çalışmıyor.

iski Kapanış Saati, iski Kaçta Kapanıyor?

iski kapanış saati ve iski kaçta kapanıyor? sorusunun cevabı da araştırılıyor. iski kaçta kapanıyor? iski kapanış saati şu şekilde:

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (iski) saat 17:00’da kapanmakta.

Vezneler saat 16:00’da kapanmakta.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (iski) cumartesi 13:00’da kapanmakta.

 

Bu yazımızda iski çalışma saatleri, iski açılış saati, iski kapanış saati hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

İnternet sitemizde yer alan çalışma saatlerinde değişiklikler yaşanabilir. Bu değişiklikler yaşandığında en kısa süre içerisinde bizler de yazımızı güncelleyerek siz değerli kullanıcılarımızı bilgilendiriyoruz. Ancak yine de ziyaret etmeden önce firmayı, işletmeyi, kuruluşu telefon ile arayarak bilgi almanızı önermekteyiz. Ekiplerimiz gece gündüz demeden 7 gün 24 saat boyunca en güncel saatleri sizlere aktarmak için çalışıyor. Sitemizde mesai saatlerini merak ettiğiniz işletme, kuruluş veya şirket yer almıyor ise iletişim bölümünden tarafımıza iletirseniz ekiplerimiz tarafından kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Tarafımıza gönderilen mailler çok kısa sürede cevaplanmaktadır. Lütfen bizlerin şirketler, firmalar ve kuruluş ile herhangi bir ilişiğimizin olmadığını unutmayın.

Tarafımıza şikayetler ile ilgili çok fazla mail almaktayız ama bizlerin yapabileceği bir işlem malesef yok. Bizlerle iletişime geçmek yerine lütfen sorun yaşadığınız firma ile iletişime geçin. Günümüzde pek çok internet sitesi mesai saatleri hakkında bilgi girişi yapmakta ancak bu sitelerde yer alan verilerin genellikle çoğu yanlış. Bu yüzden bizim internet sitemizi takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Güncel mesai saatleri, güncel çalışma saatleri hakkında sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Siz değerli kullancılarımıza doğru bilgiyi sunmak için çalışmalarımıza ara vermeden son sürat devam edeceğiz. Firma, kuruluş veya şirket hakkında bilgi almak için resmi internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.