ING Bank Açılış Saati, ING Bank Çalışma Saatleri

ING Bank saat kaçta açılıyor? ING Bank çalışma saatleri nedir? ING Bank’ın çalışma saatleri vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İşte ING Bank açılış saati ve kapanış saati

ING Bank Açılış Saati 2020

ING Bank şubeleri hafta içi her gün saat 09:00’da açılmakta. Şubeler öğlen saat 12:30’da öğlen molasına girmekte. Saat 13:30’da tekrardan şubeler vatandaşlara hizmet vermek için açılmakta.

ING Bank Kapanış Saati 2020

ING Bank şubeleri hafta içi her gün saat 17:00’da kapanmakta.

ING Bank Telefon Numarası

ING Bank müşteri hizmetlerine 0850 222 0 600 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet vermekte.

Bu makalemizde ING Bank şubelerinin çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Türkiye pazarına 2007 yılında Oyak Bank’ın %100 hissesini Oyak Grubu’ndan satın almak üzere anlaşarak giren ING Grubu, 7 Temmuz 2008’de Türkiye bireysel ve kurumsal müşterilerine dünya standardında finansal hizmetler sunmaya başladı.

Hollanda kökenli ING Grubu, Avrupa, Kuzey ve Latin Amerika, Asya ve Avustralya’da 40’tan fazla ülkede, 51 binden fazla çalışanı ile bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet sunuyor. ING Group, Hollanda merkezli çok uluslu bankacılık şirketi. Sigorta, ticari bankacılık, yatırım bankacılığı ve portföy yönetimi gibi konularda hizmet vermektedir. Dünya çapında 40 ülkede şubesi bulunmaktadır.