IKEA Açılış Saati, IKEA Çalışma Saatleri

IKEA saat kaçta açılıyor? IKEA çalışma saatleri vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İşte IKEA açılış saati ve kapanış saati.

IKEA Açılış Saati

IKEA mağazaları her gün saat 10:00’da açılmakta.

IKEA Kapanış Saati

IKEA mağazaları her gün saat 22:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde IKEA çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Türkiye’de ilk IKEA mağazasını Mayıs 2005 tarihinde İstanbul Ümraniye’de açan MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş, halihazırda İstanbul’da 3, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya’da 1’er olmak üzere toplamda 7 mağaza; Bodrum ve Adana’da 1’er olmak üzere toplamda 2 “Sipariş ve Teslim Noktası” ve İnternet Mağazası ile faaliyetine devam etmektedir. IKEA mağazaları, güzel tasarımlı, kaliteli ve uygun fiyatlı 8.000 çeşidi aşkın ürüne, milyonlarca fikir ve akıllı çözüme ulaşma imkanı sunmaktadır.

IKEA, İsveç kökenli uluslararası bir mobilya mağazasıdır. 2005’te 20’den fazla mağazası hizmete açıldı. Aralık 2016 itibarıyla 48 ülkede 392 mağazası bulunmaktadır. Bu mağazalar, çoğu Avrupa’da olmak üzere, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Asya ve Avustralya’da vardır. İsrail ve diğer Orta Doğu ülkelerinde de mağazası bulunan ender zincirlerden biridir.

Her IKEA mağazasının içinde bir restoran ve çıkış kafesi bulunmaktadır. Restoran kısmında İsveç mutfağında tüketilen yemekler ağırlıklı olup pek çok farklı menü yer almaktadır. En çok bilinen yemek ise İsveç köftesidir. İçerisindeki İsveç Gıda Marketi’nde genellikle İsveç kökenli yiyecekler ve içecekler satılmaktadır. Bunlar arasında dondurulmuş somon ve İsveç Köftesi, İsveç’e özel soslar ve tatlılar bulunmaktadır.