İGDAŞ Açılış Saati, İGDAŞ Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

İstanbul’da yaşayan vatandaşlar İGDAŞ’ın çalışma saatleri hakkında bilgi sahibi olmak için internet üzerinden araştırma yapmakta. İşte İGDAŞ açılış saati ve kapanış saati.

İGDAŞ Açılış Saati 2020

İGDAŞ sabah saat 08:00’da açılmakta. Firma 12:30 ile 13:30 arasında öğlen tatiline girmekte.

İGDAŞ Kapanış Saati 2020

İGDAŞ saat 17:00’da kapanmakta.

Hafta sonu sadece Cumartesi günü bazı şubeler açık. Pazar günleri ise bütün şubeleri kapalıdır.

Bu makalemizde İGDAŞ çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

İGDAŞ Hakkında

İstanbul’da doğalgaz altyapı yatırımları, işletmeciliği ve satışını üstlenen Büyükşehir Belediyesi, 1986 yılında bünyesinde kurduğu İstanbul Gaz Dağıtım San. ve Tic. Anonim Şirketi (İGDAŞ) ile büyük bir yatırım hamlesi başlatmış, böylelikle şehir hayatını çekilmez kılan hava kirliliğini azaltmak için doğalgaz kullanımının yaygınlaştırılması çalışmalarına hız vermiştir.

Kent genelinde yapılan altyapı yatırımları ile doğalgaz kullanımı yaygınlaştırılarak İstanbul’un havası temizlenmiştir. Şu anda İstanbul dünyanın havası en temiz metropolleri arasında yer almaktadır.

Doğalgaz sektörü ile ilgili faaliyetler ileri teknoloji ve yüksek eğitim gerektirdiğinden, Belediyemiz gerekli bilgi ve teknik donanım altyapısını geliştirmiş ve böylece uluslararası standartları yakalayarak, dünyanın sayılı doğalgaz şebekesine sahip olmuştur.

Diğer taraftan Hizmet Binaları, Vezneler, Bankalar ve Ödeme Merkezleri ile de İstanbullulara hizmet vermektedir.

Konforlu, güvenli, ekonomik olduğu kadar da çevreci bir yakıt olan doğalgazın hızlı bir şekilde yaygınlaşması için bir yandan yatırımları sürdüren belediyemiz tanıtım ve teşvik çalışmaları ile doğalgaz abone sayısını 6 milyonun üzerine çıkarmıştır.

Şu anda Belediyemizin doğalgaz şirketi İGDAŞ doğalgaz çalışmaları ile Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında 28. sıradadır.