HSBC Açılış Saati, HSBC Çalışma Saatleri

HSBC saat kaçta açılıyor, HSBC saat kaçta kapanıyor? Şubeler kaçta açılır? Şubeler kaçta kapanır? HSBC çalışma saatleri nedir? İşte HSBC açılış saati ve kapanış saati.

HSBC Açılış Saati 2020

HSBC şubeleri hafta içi her gün saat 08:30’da açılmakta. Şubeler öğlen saat 12:00’da öğlen molasına girmekte. Saat 13:00’da tekrardan şubeler vatandaşlara hizmet vermek için açılmakta.

HSBC Kapanış Saati 2020

HSBC şubeleri hafta içi her gün saat 17:00’da kapanmakta. Şubeler cumartesi ve pazar günler hizmet vermemekte.

HSBC Telefon Numarası

HSBC müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0850 211 0111 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bu makalemizde HSBC çalışma saatleri hakkındaki bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Ülkemizde 1990 yılından bu yana faaliyet gösteren HSBC Türkiye; Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı, Bireysel Bankacılık ve Birikim Yönetimi alanlarında hizmet sunmakta.

HSBC Türkiye, şubeleri, telefon bankacılığı, ATM bankacılığı ve dijital bankacılık kanallarıyla müşterilerine finansal çözümler sunmakta. Merkezi Londra’da bulunan ve dünyanın en büyük bankacılık ve finans hizmetleri kuruluşlarından biri olan HSBC Grubu bugün Avrupa, Asya-Pasifik bölgesi, Kuzey ve Güney Amerika, Ortadoğu ve Afrika olmak üzere 66 ülke ve bölgede yaklaşık 3 bin 800 ofisiyle vatandaşlara hizmet vermekte. HSBC şubelerinden tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca ve hızlıca güler yüzlü, anlayışlı çalışanlar ile gerçekleştirebilmektesiniz.