Horoz Lojistik Kargo Açılış Saati, Horoz Lojistik Kargo Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

Horoz Lojistik Kargo kaçta açılıyor? Horoz Lojistik Kargo kaçta kapanıyor? Horoz Lojistik Kargo açılış saati nedir? Horoz Lojistik Kargo kapanış saati nedir? İşte Horoz Lojistik Kargo çalışma saatleri.

Horoz Lojistik Kargo Açılış Saati 2020

Horoz Lojistik Kargo şubeleri hafta içi her gün saat 08:30’da açılıyor. Cumartesi günü ise şubeler saat 08:30’da açılıyor.

Horoz Lojistik Kargo Kapanış Saati 2020

Horoz Lojistik Kargo şubeleri hafta içi her gün saat 18:00’da kapanıyor. Cumartesi günü ise şubeler saat 18:00’da kapanıyor.

Horoz Lojistik Kargo Pazar Günü Açık Mı? Horoz Lojistik Pazar Günü Çalışıyor Mu?

Horoz Lojistik Kargo şubeleri pazar günleri çalışmamakta.

Horoz Lojistik Kargo Gelmeden Önce Arıyor mu?

Kargo şirketleri gelmeden önce ne yazık ki alıcıya haber vermiyor. Kargoların dağıtımı mesai saatleri içerisinde gerçekleşmekte. Kargonuzu teslim alabilmeniz için teslimat adresinde bulunmanız gerekiyor.

Horoz Lojistik Kargo Telefon Numarası

Horoz Lojistik Kargo müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0850 202 33 50 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

1942 yılında kurulan Horoz Lojistik, uluslararası ortaklıkları, istihdamı, yarattığı ekonomi ve sağladığı katma değeriyle lojistik sektörünün liderliğini yapan dev bir şirkettir. Lojistik sektöründe Türkiye’nin ilk milli kuruluşu olan Horoz bugün, 5 kıtada, 107 ülkede, 600 noktada Entegre Lojistik Çözümler üretebiliyor. Horoz Holding, ana faaliyet konusu olan lojistik hizmetler alanında iki büyük şirketiyle faaliyet gösteriyor; Horoz Lojistik, Yurtiçi Komple Taşıma, Depolama ve Dağıtım, Uluslararası Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı hizmetleri sunuyor. Horoz Bolloré Logistics ise, Denizyolu-Havayolu Forwarding, Konteyner Dahili Taşımacılık ve Proje Kargo Taşımacılığı alanlarında müşterilerine hizmet veriyor. Horoz, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm lojistik hizmetlerini, müşterisinin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla entegre bir şekilde sunarak, sınırsız özel çözümler üretebiliyor. Sektörün yerli sermayeli en köklü kuruluşlarından olan Horoz, bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli insan kaynağını yetiştirerek, sektörel gelişime katkı sağlıyor. Bu öncü yaklaşımını Horoz Eğitim Vakfı (HOREV) ile yaptığı Sosyal Sorumluluk Projeleri ile eğitim alanında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlamış olduğu 2 okulu ve burs ile desteklediği başarılı öğrencileri ile de gösteriyor.

Bu makalemizde Horoz Lojistik’in çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.