hepsiJET Açılış Saati, hepsiJET Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

hepsiJET saat kaçta açılır? İnternet üzerinden alışveriş yapanlar hepsiJET çalışma saatlerini merak ediyor. Peki, hepsiJET saat kaçta açılır, kaçta kapanır? İşte hepsiJET açılış saati ve kapanış saati.

hepsiJET Açılış Saati

hepsiJET Teslimat Saatleri, hepsiJET Dağıtım Saatleri

hepsiJET hafta içi ve Cumartesi günü saat 09:00’da dağıtıma başlamakta.

hepsiJET Kapanış Saati

hepsiJET hafta içi ve Cumartesi günü saat 23:00’a kadar dağıtım yapmakta.

hepsiJET Pazar Günü Açık Mı? hepsiJET Pazar Günü Çalışıyor Mu?

hepsiJET, Pazar günleri saat 09:00’dan 18:00’a kadar dağıtım yapmakta.

hepsiJET Kargo Gelmeden Önce Arıyor mu?

Kargo şirketleri gelmeden önce ne yazık ki alıcıya haber vermiyor. Kargoların dağıtımı mesai saatleri içerisinde gerçekleşmekte. Kargonuzu teslim alabilmeniz için teslimat adresinde bulunmanız gerekiyor.

Kargo geldiğini zaman evde yok iseniz tekrardan paket ertesi iş gününde dağıtıma çıkarılmakta.

hepsiJET Telefon Numarası

hepsiJET müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0850 558 0 333 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bu makalemizde hepsiJET çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

2016 yılının ilk çeyreğinde kurulmuş olan HepsiJet, yenilikçi hizmet anlayışıyla Türkiye’deki e-ticaret taşımacılık ve teslimat sisteminin yeniden şekillenmesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Günümüz itibariyle 15 ilde hizmet sağlayan HepsiJet, 500’e yakın taşımacısı, 50’den fazla filo aracı, birbirinden farklı hizmet modelleri ve 150’yi aşkın ofis çalışanıyla her geçen gün büyüyen bir marka haline gelmiştir. E-ticaret taşımacılığında sunmuş olduğu katma değerli hizmetlerle iş ortaklarının dağıtım süreçlerini geliştirmeyi hedefleyen HepsiJet, bu alanda 11 büyük markanın çözüm ortağı olarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Dağıtım sektörünü bilen ve hakkında çözümleme çalışmaları yapan bir personel kitlesine sahip olan HepsiJet, müşteri memnuniyetini özümsemiş bir markadır. Teknoloji ekibiyle beraber her geçen gün geliştirdiği yazılım ve Ar-Ge çalışmaları sayesinde sektördeki öncü firmalardan biri haline geldi.