Halkbank Açılış Saati, Halkbank Çalışma Saatleri

Halkbank kaçta açılıyor? Halkbank kaçta kapanıyor? Halkbank açılış saati nedir? Halkbank çalışma saatleri vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İşte Halkbank açılış saati ve Halkbank kapanış saati.

Halkbank Açılış Saati 2020

Halkbank şubeleri hafta içi her gün saat 09:00’da açılmakta. Şubeler öğlen saat 12:30’da öğlen molasına girmekte. Saat 13:30’da tekrardan şubeler vatandaşlara hizmet vermek için açılmakta.

Halkbank Kapanış Saati 2020

Halkbank şubeleri hafta içi her gün saat 17:00’da kapanmakta. Halkbank, cumartesi ve pazar günleri hizmet vermemekte.

Halkbank Telefon Numarası

Halkbank müşteri hizmetlerine 0850 222 0400 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

1933 yılında 2284 sayılı Halk Bankası ve Halk Sandıkları Kanunu kapsamında küçük ve orta büyüklükteki esnaf ve sanayiciye kolay ve ucuz kredi vermek amacıyla kurulan ve 1938’de faaliyete geçen bir kamu bankası olan Halk Bank, dünyanın en büyük 159. bankası olma ünvanına sahip.

2017 yılı itibariyle Halkbank’ın yurt içinde 963, Kıbrıs’ta 5 ve Bahreyn’de 1 şube olmak üzere 6 yurt dışı şubesi, Londra ve Tahran ve Singapur’da temsilciliği bulunmakta.

Bugün Halkbank yurt çapına yaygın şubeleri, büroları, özel işlem merkezleri ve yurt dışı temsilcilikleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Halkbank, misyon bankası olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemiz ekonomisinin temelini oluşturan esnaf, sanatkâr ve KOBİ’lerin yanı sıra üretim, yatırım ve istihdamın artışına katkıda bulunan tüm girişimcileri çağdaş bankacılık anlayışıyla desteklemeye, sektörün güçlü ve güvenilir bankası olarak devam edecektir.

Bu makalemizde Halkbank şubelerinin çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz. halkbank çalışma saatleri ile işlemlerinizi kolayca gerçekleştirin.