Hakmar Açılış Saati, Hakmar Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

Vatandaşlar Hakmar mağazalarının açılış saati hakkında bilgi almak istemekte. Bu makalemizde Hakmar açılış saati ve kapanış saati hakkında sizlere bilgi veriyoruz. Haftanın 7 günü hizmet veren Hakmar’ın açılış saati ve kapanış saati merak edilmekte. Hakmar saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Hakmar kaça kadar açık? Tüm soruların cevabını detayları inceleyerek kolayca öğrenebilmeniz mümkün.

Hakmar Açılış Saati

Hakmar her gün saat 09:00’da açılmakta.

Hakmar Kapanış Saati

Hakmar her gün saat 21:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Hakmar çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz. Bakkalardan ihtiyacınız olan her ürünü kolayca almanız mümkün.

Hakmar internet sitesinde yer alan hakkında kısmı:

1997 yılında İstanbul Pendik’te kurulan Hakmar Alışveriş Merkezleri, öncelikle bu bölgede hızla büyüyerek, bugün şube sayısını 25’e çıkartmış, deneyimli personel kadrosu ve binlerce m2‘lik satış alanı ile son yıllarda sektörün dikkat çeken firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Yüksek satın alma gücü, dinamik yapısı ve perakendeciliği iyi bilen yönetimiyle Hakmar; hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini sürekli olarak geliştirmektedir.

Tecrübeli kadrolarla çalışmasına rağmen; personelini sürekli olarak eğitimlerden geçirmekte, kaliteli ürün ve uygun fiyat politikasını güler yüzlü servisle pekiştirmektedir. Belki de bu yüzden bölgesinde müşterileriyle bütünleşmiş ve adı neredeyse marketçilikle birlikte anılır olmuştur.Tecrübeli kadrolarla çalışmasına rağmen; personelini sürekli olarak eğitimlerden geçirmekte, kaliteli ürün ve uygun fiyat politikasını güler yüzlü servisle pekiştirmektedir. Belki de bu yüzden bölgesinde müşterileriyle bütünleşmiş ve adı neredeyse marketçilikle birlikte anılır olmuştur.

Şube sayısını, ürün ve hizmet kalitesini en kısa ve en hızlı sürede İstanbul’un tamamına yayma hedefi ise; Hakmar’ın temel ideallerindendir.