Gürmar Açılış Saati, Gürmar Çalışma Saatleri

Gürmar saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor? Gürmar çalışma saatleri nedir? İşte Gürmar açılış saati ve kapanış saati.

Gürmar Açılış Saati 2020

Gürmar mağazaları her gün saat 08:00’da açılıyor.

Gürmar Kapanış Saati 2020

Gürmar mağazaları her gün saat 21:30’da kapanıyor.

Bu makalemizde Gürmar çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.


Gürmar Marketler Zinciri, 1982 yılından beri Gürsüt Markasıyla süt ve süt ürünleri üreticiliği yapan ve perakende sektörüne aşina olan Gürler Ailesi‘nin şirketidir. 2000 yılında ilk şubesi açılan ve sürekli büyüyen Gürmar, bugün, 15.430m² kapalı satış alanına sahip 28 Mağazası, 138 Satış Kasası, 10.040 m²  Depo ve Soğuk Hava-Et İşleme Tesisi, 950 Personeli ile Egeliler’e Atakent, Altındağ, Ataşehir, Balçova, Bornova, Bornova 2 Çamdibi, Çeşme, Evka-3, Gaziemir, Güzelyalı, Hatay, Karşıyaka, Nergiz, Özkanlar, Şirinyer, Üçyol, Yeşilyurt, Poligon, Buca, Kuşadası, Çankaya, Girne, Manavkuyu, Yeni Girne, Şemikler, Özdere ve Gaziemir AVM şubeleriyle hizmet veriyor.Bu yılda da yeni mağazalar açmayı hedefleyen Gürmar, ‘YÜZDE YÜZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ‘ sloganı ve felsefesiyle; daima en iyi, en temiz, en sağlıklı, en kaliteli hizmet ve ürünü müşterilerine sunuyor. Gürmar, Ege Perder Üyesidir.

Gürmar açılış saati, Gürmar kapanış saati, Gürmar saat kaçta açılıyor? Gürmar saat kaçta kapanıyor? Gürmar kaçta açılıyor? Gürmar kaçta kapanıyor? Gürmar çalışma saatleri nedir? Gürmar kaça kadar açık?