Gümüldür Aquapark Açılış Saati, Gümüldür Aquapark Çalışma Saatleri

Gümüldür Aquapark saat kaçta açılıyor? Gümüldür aquapark çalışma saatleri vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İşte Gümüldür aquapark açılış saati ve kapanış saati.

Gümüldür Aquapark Açılış Saati

1 Haziran – 15 Eylül Döneminde

Park açılış saati 10:00

Kaydırak açılış saati: 10:00

Gümüldür Aquapark Kapanış Saati

1 Haziran – 15 Eylül Döneminde

Park çıkış saati: 18:00

Kaydırak kapanış saati: 17:30

Bu makalemizde Gümüldür aquapark çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Yalı Castle Aquapark hakkında resmi internet sitesinde şu bilgiler yazmaktadır.

Yalı Castle Aquapark İzmir merkezine 50 km., Adnan Menderes havaalanına 35 km. mesafede Gümüldür’de 19 000 metrekare alan üzerinde kurulmuştur. Her şey dahil sistem ile çalışan ülkemizin ilk ve bölgemizin tek, su ve eğlence tesisinde giriş ücretini ödeyen misafirler, gün boyunca tesis içinde her yaş grubuna hitap eden birbirinden eğlenceli, heyecan dolu etkinlikler arasında havuz oyunları, aerobik, yarışma, aktivite ve animasyonlardan yararlanacağı gibi gün boyunca yiyecek ve içeceğe de hiçbir ilave ücret ödemeyecekler, dilerlerse tesise özel mavi bayraklı kumsal ve denizden sınırsızca faydalanabilecekler, animasyon ekibine eşlik ederek yağmur dansının tadına varacaklar ve sonunda jakuzide dinlenerek günün tüm yorgunluğunu üzerlerinden atarak mutlu bir şekilde tesisi terk edeceklerdir.

Gümüldür’ün mavi bayraklı sahilinde denize sıfır, ortaçağ kalesi teması ile 19 dönüm arazi üzerine yerleştirilmiş su ve eğlence parkında büyükler ve çocuklar için yüzme havuzları, jakuzili havuz,5 metre ile 14 metre arasındaki yükseklikten kayılabilecek ve uzunlukları da 19 metreden 118 metreye kadar değişen hem açık, hem kapalı tüplerden oluşan tam 18 farklı çeşit kaydıraklar, çeşitli yapay dalgalar üretebilen dalga havuzunda okyanus dalgaları ile boğuşarak adrenalin seviyesini en üst düzeye çıkarmak için misafirlerini bekliyor.