Gratis Açılış Saati, Gratis Çalışma Saatleri

Gratis kaçta açılıyor? Gratis çalışma saatleri nedir? İşte Gratis açılış saati ve Gratis kapanış saati. Gratis açılış saati ve Gratis çalışma saatleri yazımızda yer almakta.

Gratis Açılış Saati 2020

Gratis mağazaları her gün saat 09:00’da açılmakta. AVM içerisinde yer alan Gratis mağazaları ise saat 10:00’da açılmakta

Gratis Kapanış Saati 2020

Gratis mağazaları her gün saat 21:00’da kapanmakta. AVM içerisinde yer alan Gratis mağazaları ise saat 22:00’da kapanmakta.

Gratis, müşterilerine en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatla sunmak konusunda uzmanlaşmış bir marka ve bu alanda hem müşteri deneyimi hem de Türkiye’nin dört bir yanındaki 500’ü aşkın mağazasıyla üst düzey servis kalitesi sunarak fark yaratmaya devam etmekte.

Gratis, 2009 yılından bu yana her yıl büyüyerek 79 ilde, 600’ün üzerinde mağazasıyla kozmetik, cilt bakım, saç bakım ve kişisel bakım alanında 30.000’i aşkın ürünü tüketici ile buluşturan, Türkiye’nin 1 numaralı kişisel bakım marketidir.

İlk mağazasını 17 Temmuz 2009’da Metrocity Avm’de açan Gratis; yenilikçi ve dinamik duruşuyla, ileri teknolojik alt yapısıyla, uzmanlaşmış mağazacılık anlayışıyla, hesaplı ürün ve marka çeşitliliği ile Türkiye’de doğan, büyüyen ve tüketicilerin tercih ettiği perakende markalarından biridir.

“Güzel Bak Kendine” mottosu ile Gratis’in amacı; müşterilerine kolay ulaşılabilir, hızlı ve rahat alışveriş imkanı sunmak, temel kişisel bakım ihtiyaçlarının yanı sıra heyecan veren yeni markalar ve ürünler ile müşterilerinin mutluluğuna katkı sağlayarak, kişiye özel alışveriş deneyimi sunan bir perakende zinciri haline gelmektir.

Bu makalemizde Gratis çalışma saatleri hakkında merak edilenleri sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.