Gimsa Açılış Saati, Gimsa Çalışma Saatleri

Gimsa saat kaçta açılıyor? Gimsa çalışma saatleri nedir? İşte Gimsa açılış saati ve kapanış saati.

Gimsa Açılış Saati 2020

Gimsa haftanın her günü saat 10:00’da açılmakta.

Çalışma saatlerinde değişiklikler olabilir.

Gimsa Kapanış Saati 2020

Gimsa haftanın her günü saat 22:00’da kapanmakta.

Çalışma saatlerinde değişiklikler olabilir.

Bu makalemizde Gimsa çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Vatandaşların gimsa hakkında yazdıkları: sincanin en eski market zincirlerinden bir tanesi. sincanda pek çok subesi olusu ve bu subelerinin çogunun dev bir küp seklinde olusu ile ünlü olan alisveris mekani. ankara’da faaliyet gösteren marketler zinciri. batikent’te dev bir subesi açildi. en takdire sayan tarafi; kasada ücretinizi öderken bir görevli sizin için satin aldiklarinizi posetliyor. bu hem para üstü alma, kredi kartiyla ödemede imza atma gibi islerle ugrasirken elinizi ayaginiza dolastiran posetleme isinden kurtulmanizi sagliyor hem de bu sayede daha çok insan ekmek kazaniyor.
diğer marketler zincirlerine göre ucuzdur. bazı markaları çok kaliteli olmasada acımasızlık etmemek gereklidir. hızlı bir mal sürkülasyonu oldugundan genelde taze ürün satarlar. fakat her markayı bulmak mümkün degildir. islami kesime ait ürünleri tercih ederler.
Gimsa açılış saati, Gimsa kapanış saati, Gimsa çalışma saatleri hakkında umarım sizlere yardımcı olabilmişizdir. Çalışma saatleri hakkında değişiklik olabileceğini lütfen unutmayın.