Gediz Elektrik Açılış Saati, Gediz Elektrik Çalışma Saatleri

Gediz Elektrik açılış saati ve kapanış saati vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Şubelerden işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar çalışma saatleri hakkında bilgi almak istiyor.

Gediz Elektrik Açılış Saati 2020

Gediz Elektrik şubeleri hafta içi her gün saat 08:00’da vatandaşlara hizmet vermekte.

Gediz Elektrik Kapanış Saati 2020

Gediz Elektrik şubeleri hafta içi her gün saat 18:00’da kapanmakta. Vezneler ise saat 17:00’da kapanıyor.

Bu makalemizde Gediz Elektrik çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini kolayca öğrenebilirsiniz.

Gediz Elektrik Perakende Satış AŞ, Aydem Enerji’nin bir kuruluşu olarak, İzmir ve Manisa illerinde 3 milyon müşterisine sürekli ve kaliteli elektrik hizmeti sunmak amacıyla 2013 yılında kurulmuştur. Müşteri memnuniyeti konusunda kararlı ve öncelikli bir tutuma sahip olarak, adil bir rekabet ortamında enerji piyasasındaki varlığını sağlam adımları ile sürdüren Gediz Elektrik, görevli olduğu bölgede serbest olmayan tüketicilere Perakende Satış Sözleşmesi; bölge gözetmeksizin yurt içindeki tüm serbest tüketicilere ise İkili Anlaşma yolu ile elektrik tedarik hizmeti vermektedir. Gediz Elektrik’in resmi internet sitesi üzerinden şubeye gitmeden tüm işlemlerinizi halledebilmeniz mümkün. İnternet sitesinden fatura ödemenin yanı sıra hızlı borç sorgulama ve sözleşme hesap no sorgulama gibi pek çok işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Gediz Elektrik’in resmi internet sitesine ulaşmak için hemen burada yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz.