GDZ Elektrik Açılış Saati, GDZ Elektrik Çalışma Saatleri

GDZ Elektrik saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? GDZ Elektrik çalışma saatleri nedir? İşte GDZ Elektrik açılış saati ve kapanış saati.

GDZ Elektrik Açılış Saati 2020

GDZ Elektrik şubeleri hafta içi her gün saat 08:00’da vatandaşlara hizmet vermekte.

GDZ Elektrik Kapanış Saati 2020

GDZ Elektrik şubeleri hafta içi her gün saat 18:00’da kapanmakta. Vezneler ise saat 17:00’da kapanıyor.

Bu makalemizde GDZ Elektrik çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini kolayca öğrenebilirsiniz.

GDZ Elektrik Dağıtım AŞ, 2013 yılından itibaren İzmir ve Manisa illerinde günlük yaşamın vazgeçilmezi olan elektrik enerjisini insan odaklı hizmet anlayışı ve gelişen teknoloji sistemleri ile tüketicilerine ulaştırmaktadır.

Hayatın her anına dokunan ve her alanda çözümler sunan uygulamaları ile elektrik dağıtım altyapısının geliştirilmesi ve güçlendirilmesi için gereken teknolojik yatırımları gerçekleştirmektedir.

Hizmet bölgesinde sürdürülebilir ve kaliteli elektrik dağıtım hizmeti vermek için çalışmalarına teknoloji ve inovasyon merkezli devam etmektedir.

GDZ Elektrik Dağıtım Otomatik Sayaç Okuma Sistemi (OSOS) kapsamında, yüksek tüketimli müşteri sayaçları, lisanslı-lisanssız dağıtım şebekesine bağlı tüm üretim tesisi sayaçları ve dağıtım bölgesi kapsamında olan tüm aydınlatma sayaçları olmak üzere yaklaşık 38.000 sayaç uzaktan okunmakta, tüketim ve profil değerleri sisteme aktarılmaktadır. OSOS ile sağlanan tahakkuk değerleri ve veriler sistemin izlenebilirliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetine ve toplam kalite artışına katkıda bulunmaktadır.