Forum Bornova Açılış Saati, Forum Bornova Çalışma Saatleri

Forum Bornova saat kaçta açılıyor? Forum Bornova çalışma saatleri nedir? Vatandaşlar Forum Bornova çalışma saatlerini merak etmekte. İşte Forum Bornova açılış saati ve kapanış saati.

Forum Bornova Açılış Saati 2020

Forum Bornova AVM her gün saat 10:00’da açılmakta.

Forum Bornova Kapanış Saati 2020

Forum Bornova AVM her gün saat 22:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Forum Bornova çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Forum Bornova resmi internet sitesinin hakkında kısmında şu cümleler yer almaktadır:

Ege Bölgesinin ve İzmir’in ilk açık hava alışveriş merkezi olan Forum Bornova, değişimin, eğlencenin, yeniliğin ve alışverişin en keyifli merkezi olmaya devam ediyor. Kentin Kuzey Doğusu’nda Ege Üniversitesi’nin yanında yer alan 200.000 m2 alan üzerine kurulu -İzmir’in yaşam merkezi- Forum Bornova, konumu itibariyle ziyaretçilere ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Forum Bornova’ya yılda 12 milyonun üzerinde ziyaretçi gelmektedir. Yıl boyu süren çeşitli aktivitelerin yanısıra eğlencenin de vazgeçilmez adresi olan Forum Bornova, çocuk kulubü ile çocuklara da renkli bir dünya sunmaktadır.

Açık ve kapalı alanların yer aldığı Forum Bornova’da IKEA, 5M Migros, yerli ve yabancı pek çok tanınmış markanın yer aldığı 128 mağaza, yedi salonlu Cinemaximum sinemaları, eğlence alanları ve 3.000 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır.
Yıl boyu süren çeşitli aktivitelerin yanısıra eğlencenin de vazgeçilmez adresi olan Forum Bornova, çocuk kulubü ile çocuklara da renkli bir dünya sunmaktadır.