Fırınların Açılış Saati, Fırınların Çalışma Saatleri

Fırınların açılış saati ve kapanış saati nedir? Vatandaşlar fırınların çalışma saatlerini merak ediyor. İşte fırınların çalışma saatleri

Fırınların Açılış Saati 2020

Fırınlar her gün sabahın erken saatlerinde vatandaşlara hizmet vermek için çalışmalarına başlamakta. Fırınlar 7 gün 24 saat aralıksız olarak hizmet vermekte.

Fırınların Kapanış Saati 2020

Fırınların kapanış saati bulunmuyor. Tüm ekmek fırınları tam kapasite çalışmalarına devam etmekte ve ekmek üretmekte.

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada “Başta fırınların kendi araç ve personeli olmak üzere, Vefa Sosyal Destek Grubu vasıtasıyla vatandaşlara ekmek ulaştırılacaktır” denildi.

Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Balcı, sokağa çıkma yasağı sürecinde fırınların çalışacağını belirterek, “Ekmek vatandaşların kapılarına kadar götürülüp verilecek, satış yapılacak.” diye konuştu.

Balcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, vatandaşların ekmek konusunda tedirgin olmalarını gerektiren bir durumun bulunmadığını söyledi.

Bütün fırınların bilgilendirildiğini belirten Balcı, şunları söyledi:

“Fırınlarımız çalışacak. Ekmek vatandaşların kapılarına kadar götürülüp verilecek, satış yapılacak. Araçlar mahalle mahalle dolaşıp ekmek satışını gerçekleştirecek. Vatandaşlarımızın ekmek aramaması için fırıncılarımız mümkün olduğu kadar fazla ekmek yapmaları konusunda bilgilendirilmiştir. Çünkü ilk gün önemli. İlk gün insanlarımızın ekmek arayıp tedirgin olmaması gerekiyor.”

Ekmekler evlere getirilecek. Vefa ekipleri veya belediyeler ile iletişime geçerek eve ekmek isteyebilirsiniz. Bekçiler, Polisler, Jandarmalar ekmek dağıtımına yardımcı olmakta.

Bu süreç boyunca evlerimizden dışarı çıkmamamız gerekmekte. Uzmanlar koronavirüs aşısını bulmak için çalışmalarına devam etmekteler.

Bu makalemizde fırınların çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.