Fes Spa Hamam Açılış Saati, Fes Spa Hamam Çalışma Saatleri

Fes Spa Hamam saat kaçta açılır, kaçta kapanır? Fes Spa Hamam çalışma saatleri nedir? İşte Fes Spa Hamam açılış saati ve kapanış saati.

Fes Spa Hamam Açılış Saati

Fes Spa Hamam erkekler tesisi saat 08:00’da açılmakta.

Fes Spa Hamam kadınlar tesisi saat 10:00’da açılmakta.

Fes Spa Hamam Kapanış Saati

Fes Spa Hamam erkekler tesisi saat 24:00’da kapanmakta.

Fes Spa Hamam kadınlar tesisi saat 22:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Fes Spa Hamam çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

FES Spa olarak yoğun iş hayatının bedeninize yüklediği stres, yorgunluk ve kaygılar ruhunuzu yıpratırken, eğitimli, deneyimli ve titiz kadromuzla size uygulayabileceğimiz masaj çeşitleri ve vücut bakımları size bedensel yenilenme ve ruhsal arındırma sağlayacaktır.

Sizlere Türk hamamı, kese ve köpük masajı, aromaterapik yağ masajı, kahve ve kil masajı, sauna, jakuzi, buhar odası, yüzme havuzu, kar çeşmesi, tuz odası, gelin-damat hamamı, fitness, cilt bakımı,kuaför, cafe – vitamin bar, restaurant hizmetleri ile bedeninizi ve zihninizi rahatlatacak İzmir’de eşi benzeri olmayan bir hizmet sunuyoruz. Bu uygulamalar sayesinde yeniden doğduğunuzu hissedeceksiniz.

FES Spa olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için tesislerimizi her geçen gün geliştirmeye devam etmekteyiz. FES Spa ailesi olarak sektöre girdiğimizde yalnızca baylara özel hizmet vermekteydik. Sizlerin de desteğiyle her geçen gün artan kadromuzla şu anda iki ayrı tesiste hem bay hem de bayanlara hizmet vermekteyiz.