Evkur Açılış Saati, Evkur Çalışma Saatleri

Evkur saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Evkur çalışma saatleri nedir? İşte Evkur açılış saati ve kapanış saati.

Evkur Açılış Saati

Evkur Mağazaları hafta içi her gün 09:00’da açılmakta.

Pazar günleri ise Evkur saat 10:30’da açılıyor.

Evkur Kapanış Saati

Evkur Mağazaları hafta içi her gün 21:00’da kapanmakta.

Pazar günleri ise Evkur saat 21:00’da kapanıyor.

Bu makalemizde Evkur çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Evkur hakkında resmi bilgiler şu şekilde: Faaliyetine, 1972 yılında Murat Halı Mağazaları adı altında başlayan firmamız; değişen vizyonu ile 1987 yılında perakende mağazacılığına ilk adımı atmıştır. EVKUR Markası’nın ilk örneğini oluşturan Murat Halı Mağazaları, 1994 yılında ismini EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ olarak değiştirmiştir. 1987 yılında tek mağaza ile başladığımız bu sektörde; bugün 23’ü İstanbul’da, 64’ü de Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde olmak üzere toplam 87 mağazamızla 42 ilde hizmet vermeye devam etmekteyiz.
1987 yılında sadece halı satışı yapan firmamız, bugün müşterilerine en çok güven duyulan uluslararası ve yerli markaları; cep telefonu, bilgisayar, elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, ısıtma-soğutma, spor aletleri, çelik, zücaciye, porselen, ev tekstili, halı, mobilya, kozmetik ve iç giyim ana gruplarından oluşan 68.000 çeşit ürün gamı sunmaktadır. Çok katlı yürüyen merdivenli mağazalarımız müşterilerimizin alışveriş esnasındaki tüm konfor ve memnuniyeti düşünülerek tasarlanmıştır.Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimizin yanında; hiç peşinatsız, kredi kartsız, sözleşmeli ödeme seçeneklerimizin sunduğu avantajlar, kaliteli hizmetimiz, kendimize özgü mağaza konseptimiz; 87 mağaza, 213.000 m2 kapalı alan ve 3600 çalışanımızla; EVKUR olarak Türkiye’nin en büyük mağazalar zincirleri arasında yer almaktayız. Geçmişten aldığmız birikimlerimiz, müşteri memnuniyetimiz ve sağlam finansal yapımızla EVKUR A.Ş. olarak Türkiye’nin dört bir yanında faaliyete geçireceğimiz yeni mağazalarımızla büyümemizi sürdüreceğiz.