Ekomar Açılış Saati, Ekomar Çalışma Saatleri

Ekomar saat kaçta açılıyor? Ekomar çalışma saatleri nedir? İşte Ekomar açılış saati ve kapanış saati.

Ekomar Açılış Saati 2020

Ekomar, haftanın 7 günü saat 07:30’da açılıyor.

Ekomar Kapanış Saati 2020

Ekomar, haftanın 7 günü saat saat 21:30’da kapanıyor. Mağaza her gün 14 saat boyunca kesintisiz olarak hizmet veriyor.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında çalışma saatlerinde değişiklikler yaşanabilir. Koronavirüs boyunca mağazalar 09:00 ile 21:00 saatleri arasında hizmet vermekte.

Bu makalemizde Ekomar çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini kolayca öğrenebilirsiniz.

Tarihi geçmiş yada bozulmuş ürünleri bulup getiren tüm müşterilere yenisini veya muadilini ücretsiz olarak veren Ekomar, vatandaşlar tarafından çok seviliyor.

İzmir’de hizmet veren Ekomar’da 7’den 70′ pek çok ürünü bulmanız mümkün. Yenilikçi ve kaliteli ürünler sunmak için tedarikçiler ile birlikte çalışan Ekomar’da çok sayıda ürün çeşidi bulunuyor. İstediğiniz ürünü reyonlardan kolayca bulup satın alabiliyorsunuz. Mağazanın reyonları hiçbir zaman boş kalmamakta ve ürünler taze olarak tutulmaktadır.

Ekomar, 1975 yılından buyana perakende sektörüne aşina olan, Karaduman ailesinin şirketidir. İlk çıkış noktaları, Menderes beldesinde küçük bir bakkal dükkanın açılmasıyla ticari hayatına başlamıştır. 1998 yılında Menderes Çarşı şubesinin açılışı ile şubeleşmeye başlayan Ekomar Grup, bugün itibariyle
11 şube ,yaklaşık 200 çalışanı ile İzmir ve çevre ilçelerinde hizmet vermeye devam etmektedir.