Ekomar Açılış Saati, Ekomar Çalışma Saatleri

Ekomar kaçta açılıyor? Ekomar açılış saati nedir? Ekomar kapanış saati kaç? Ekomar çalışma saatleri merak ediliyor. Ekomar kaçta açılıyor? Ekomar kaçta kapanıyor? Ekomar açılış saati ve Ekomar kapanış saati kaç? İşte Ekomar çalışma saatleri.

Ekomar Açılış Saati

  • Ekomar, haftanın 7 günü saat 07:30’da açılıyor.

Ekomar Kapanış Saati

  • Ekomar, haftanın 7 günü saat saat 21:30’da kapanıyor.

Mağaza her gün 14 saat boyunca kesintisiz olarak hizmet veriyor.

Bu makalemizde Ekomar çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini kolayca öğrenebilirsiniz.

Tarihi geçmiş yada bozulmuş ürünleri bulup getiren tüm müşterilere yenisini veya muadilini ücretsiz olarak veren Ekomar, vatandaşlar tarafından çok seviliyor.

İzmir’de hizmet veren Ekomar’da 7’den 70′ pek çok ürünü bulmanız mümkün. Yenilikçi ve kaliteli ürünler sunmak için tedarikçiler ile birlikte çalışan Ekomar’da çok sayıda ürün çeşidi bulunuyor. İstediğiniz ürünü reyonlardan kolayca bulup satın alabiliyorsunuz. Mağazanın reyonları hiçbir zaman boş kalmamakta ve ürünler taze olarak tutulmaktadır.

Ekomar, 1975 yılından buyana perakende sektörüne aşina olan, Karaduman ailesinin şirketidir. İlk çıkış noktaları, Menderes beldesinde küçük bir bakkal dükkanın açılmasıyla ticari hayatına başlamıştır. 1998 yılında Menderes Çarşı şubesinin açılışı ile şubeleşmeye başlayan Ekomar Grup, bugün itibariyle 11 şube ,yaklaşık 200 çalışanı ile İzmir ve çevre ilçelerinde hizmet vermeye devam etmektedir.


İnternet sitemizde yer alan çalışma saatlerinde değişiklikler yaşanabilir. Bu değişiklikler yaşandığında en kısa süre içerisinde bizler de yazımızı güncelleyerek siz değerli kullanıcılarımızı bilgilendiriyoruz. Ancak yine de ziyaret etmeden önce firmayı, işletmeyi, kuruluşu telefon ile arayarak bilgi almanızı önermekteyiz.

Ekiplerimiz gece gündüz demeden 7 gün 24 saat boyunca en güncel saatleri sizlere aktarmak için çalışıyor. Sitemizde mesai saatlerini merak ettiğiniz işletme, kuruluş veya şirket yer almıyor ise iletişim bölümünden tarafımıza iletirseniz ekiplerimiz tarafından kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Tarafımıza gönderilen mailler çok kısa sürede cevaplanmaktadır. Lütfen bizlerin şirketler, firmalar ve kuruluş ile herhangi bir ilişiğimizin olmadığını unutmayın.

Tarafımıza şikayetler ile ilgili çok fazla mail almaktayız ama bizlerin yapabileceği bir işlem maalesef yok. Bizlerle iletişime geçmek yerine lütfen sorun yaşadığınız firma ile iletişime geçin. Günümüzde pek çok internet sitesi mesai saatleri hakkında bilgi girişi yapmakta ancak bu sitelerde yer alan verilerin genellikle çoğu yanlış. Bu yüzden bizim internet sitemizi takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Güncel mesai saatleri, güncel çalışma saatleri hakkında sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Siz değerli kullanıcılarımıza doğru bilgiyi sunmak için çalışmalarımıza ara vermeden son sürat devam edeceğiz. Firma, kuruluş veya şirket hakkında bilgi almak için resmi internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.