Ekmek Fırını Açılış Saati, Ekmek Fırını Çalışma Saatleri

Ekmek fırını açılış saati ve kapanış saati vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Tüm detayları bir araya getirdik.

Ekmek Fırını Açılış Saati 2020

Ekmek fırını her gün ara vermeden çalışmaya devam etmekte. Ekmek fırını 7 gün 24 saat hizmet vermekte.

Ekmek Fırını Kapanış Saati 2020

Ekmek fırını asla kapanmıyor. Tüm Türkiye’de yer alan ekmek fırınları tam kapasite çalışmalarına devam etmekte ve ekmek üretmekte.

Nasıl Ekmek Alacağız? Ekmek Almak için Sokağa Çıkmak Yasak Mı?

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada “Başta fırınların kendi araç ve personeli olmak üzere, Vefa Sosyal Destek Grubu vasıtasıyla vatandaşlara ekmek ulaştırılacaktır” denildi.

Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Balcı, sokağa çıkma yasağı sürecinde fırınların çalışacağını belirterek, “Ekmek vatandaşların kapılarına kadar götürülüp verilecek, satış yapılacak.” diye konuştu.

Balcı açıklamasında şu cümlelere yer verdi:

Fırınlarımız çalışacak. Ekmek vatandaşların kapılarına kadar götürülüp verilecek, satış yapılacak. Araçlar mahalle mahalle dolaşıp ekmek satışını gerçekleştirecek. Vatandaşlarımızın ekmek aramaması için fırıncılarımız mümkün olduğu kadar fazla ekmek yapmaları konusunda bilgilendirilmiştir. Çünkü ilk gün önemli. İlk gün insanlarımızın ekmek arayıp tedirgin olmaması gerekiyor.

Ekmekler evlere getirilecek. Vefa ekipleri veya belediyeler ile iletişime geçerek eve ekmek isteyebilirsiniz. Bekçiler, Polisler, Jandarmalar ekmek dağıtımına yardımcı olmakta.

Bu süreç boyunca evlerimizden dışarı çıkmamamız gerekmekte. Uzmanlar koronavirüs aşısını bulmak için çalışmalarına devam etmekteler.

Bu makalemizde fırınların çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.