Ege Seramik Açılış Saati, Ege Seramik Çalışma Saatleri

Ege Seramik saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Ege Seramik çalışma saatleri nedir? İşte Ege Seramik açılış saati ve kapanış saati.

Ege Seramik Açılış Saati

Ege Seramik hafta içi hergün saat 08:00’da açılmakta.

Ege Seramik cumartesi günü saat 08:00’da açılıyor.

Firma pazar günleri hizmet vermiyor.

Ege Seramik Kapanış Saati

Ege Seramik hafta içi hergün saat 19:30’da kapanmakta.

Ege Seramik cumartesi günü saat 19:30’da kapanıyor.

Bu makalemizde Ege Seramik çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

1972 yılında İbrahim Polat tarafından İzmir’de kurulan Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1975 yılında üretime geçtikten sonra, özellikle 90’lı yıllarda altyapı, teknoloji, tasarım ve kalite standartlarına ağırlık vererek, istikrarlı yatırım ve büyüme azmi ve sektöre kazandırdığı yenilikler ile günümüzde sektörü domine eden en önemli firmalarından biri konumundadır.

Ege Seramik, İzmir Kemalpaşa’da 416.752 m2 bir alan üzerinde kurulu ve İzmir limanına 26 km uzaklıktaki üretim tesislerinde, yaklaşık 24 milyon 300 bin m²/yıl üretim kapasitesine sahiptir.

1992 yılından bugüne kadar halka açık olan şirketin hisseleri Borsa İstanbul’da işlem görmektedir. Şirket hisseleri 2016 yılında Yıldız Pazar’da işlem görmüştür.

Sektörüne birçok ilki taşıyan Ege Seramik, 2009 yılında “Digital Tile by Ege Seramik” markası ile dijital baskı teknolojisini Türk Seramik Sektörüne tanıtarak sektörün gelişimine katkı sağlamıştır. Bu önemli teknoloji ile birleştirdiği doğalı kadar gerçek ürünler yaratma hedefini günümüzde ‘’ Kusursuz Doğa, Kusursuz Güzellik ‘’ sloganı ile devam ettirmektedir.