Dönerci Vedat Usta Açılış Saati, Dönerci Vedat Usta Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

Dönerci Vedat Usta açılış saati ve kapanış saati merak ediliyor. Bu makalemizde Dönerci Vedat Usta’nın çalışma saatlerini sizlere aktarıyoruz.

Dönerci Vedat Usta Açılış Saati

Dönerci Vedat Usta hafta içi her gün saat 10:30 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekte. Hafta sonu ise 11:00 ile 20:00 saatleri arasında hizmet vermekte.

Bu makalemizde Dönerci Vedat Usta’nın çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini kolayca öğrenebilirsiniz.


Göz Atın: Dönerci Vedat Usta Instagram Hesabı


Dönerci Vedat Usta Hakkında

“Dönerin lezzetini herkesin aklına yazdırmış olan bir aile işletmesi. 1996 yılında Kemeraltı Kestane Pazarı’nda çırak olarak çocukluktan başlamışlar bu işe, Vedat ve Mahmut Akçakale kardeşler. 7-8 yıl Kemeraltı’nda çalıştıktan sonra Marmaris’te 14 yıl döner işi yapmışlar. Sonra yuvaları İzmir’e dönmeye karar vermişler. 12-13 masalık salaş bir dükkânda büfe tarzı bir mekanda işe başlamışlar. Orada döner konusunda markalaşmışlar.

Bu mekân yetmemeye başlamış talebi karşılayamamışlar. Dönerci Vedat tam bir aile işletmesi. İşin etin alımından, işlenmesine, pişirilmesine kadar işin bütün süreçlerinde aile fertleri bulunuyor.

Döneri yüzde 100 dana biftek ve yüzde 100 kuzu kaburgadan yapıyorlar. Kıyma kesinlikle kullanmıyorlar. Dönerci Vedat’ta sadece sade döner ve tek tatlı çeşidi bulunuyor. Döneri ben de tattım doyamadım bu ne muhteşem bir lezzet.”

Kaynak: Yeni Asır