Dominos Açılış Saati, Dominos Pizza Çalışma Saatleri

Dominos Pizza saat kaçta açılıyor? Dominos Pizza çalışma saatleri nedir? Vatandaşlar Dominos’un çalışma saatlerini merak etmekte. Bu makalemizde Dominos Pizza’nın saat kaçta açıldığını sizlere aktarıyor ve bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. İşte Dominos açılış saati ve kapanış saati.

Dominos Pizza Açılış Saati 2020

Dominos Pizza her gün saat 10:00’da açılmakta.

Dominos Pizza Kapanış Saati 2020

Dominos Pizza her gün saat 00:00’a kadar hizmet vermekte. Bazı şubeler gece saat 02:00’a kadar hizmet verirken kimi şubeler ise 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekte.

Dominos Pizza Telefon Numarası

Dominos Pizza’ya 444 33 22 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.


Göz Atın: Dominos Online Sipariş


Dominos’un resmi internet sitesinde yer alan tarihçesi:

1996 yılında Türkiye’de ilk şubesini Ulus’ta açan Domino’s Pizza Türkiye, şu an 530 şube ile hizmet vermektedir. Dünya’daki 10000. şubeyi Türkiye’de açmanın gururunu taşıyan Domino’s Pizza Türkiye, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de en yaygın evlere servis pizza zinciri konumundadır. Domino’s Pizza Türkiye olarak, pizza sektörüne “evlere servis” anlayışını getirerek, sektörde önemli bir yeniliğin öncülüğünü yapmış bulunuyoruz.

Geliştirdiğimiz fikirler ve gerçekleştirdiğimiz projelerimiz ile 22 yıldır sektörde yol gösterici bir konumdayız. En lezzetli pizzaları hazırlamak için büyük bir tutkuyla çalışıyoruz ve yaptığımız kampanyalarla misafirlerimize çok avantajlı fırsatlar sunuyoruz. Pizzaları en lezzetli anında, 30 dakikada teslim ediyoruz; herhangi bir gecikme durumunda ise “Anında Bedava” garantisi kapsamında siparişteki pizzanın ücretini almıyoruz. Sunduğumuz tüm bu ayrıcalıklarla Türkiye pizza endüstrisine liderlik ediyoruz. Pizza Restaurantları A.Ş.’ye bağlı olarak çalışan Genel Müdürlüğümüzün sayısı büyümemizle doğru orantılı olarak artmaktadır. İşimiz Hayatımız konseptimizle başarıya giden yolun takım çalışmasından geçtiğine inanan bizler, tüm departmanlarla ortak çalışma yaparak bilgi ve deneyimi 7500’den fazla çalışanımızla sağlarız. Domino’s Pizza 1960 yılında Amerika’nın Michigan eyaletinde Thomas Monaghan tarafından kurulmuştur. Bugün, 85 ülkede 14.000’den fazla şube ile hizmet vermekteyiz. “Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri” olma gururunu taşımaktadır.

Bu makalemizde Dominos çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.