DHL Kargo Açılış Saati, DHL Kargo Çalışma Saatleri

DHL Kargo saat kaçta açılır?  Firmanın çalışma saatleri en sık araştırılan konular arasında yer alıyor. İnternet üzerinden alışveriş yapanlar ya da kargo ile paket göndermek isteyen vatandaşlar DHL Kargo şubelerinin çalışma saatlerini merak ediyor. Peki, DHL Kargo şubeleri saat kaçta açılır, kaçta kapanır? İşte DHL Kargo açılış saati ve kapanış saati.

DHL Kargo Açılış Saati 2020

DHL Kargo şubeleri hafta içi her gün saat 09:00’da açılıyor. Cumartesi günü ise şubeler saat 09:00’da açılıyor.

DHL Kargo Kapanış Saati 2020

DHL Kargo şubeleri hafta içi her gün saat 18:00’da kapanıyor. Cumartesi günü ise şubeler saat 12:00’da kapanıyor.

DHL Kargo Pazar Günü Açık Mı? DHL Kargo Pazar Günü Çalışıyor Mu?

DHL Kargo şubeleri pazar günleri çalışmamakta.

DHL Kargo Gelmeden Önce Arıyor mu?

Kargo şirketleri gelmeden önce ne yazık ki alıcıya haber vermiyor. Kargoların dağıtımı mesai saatleri içerisinde gerçekleşmekte. Kargonuzu teslim alabilmeniz için teslimat adresinde bulunmanız gerekiyor.

Bu makalemizde DHL Kargo çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Adrian Dalsey, Larry Hillblom ve Robert Lynn 1969’da DHL’i kurduklarında lojistik dünyasında devrim yaratacaklarını bilmiyorlardı. DHL bugün dünyanın lider lojistik şirketidir. 220’yi aşkın ülke ve bölgedeki 380.000’den fazla çalışanımız, her gün sınırları aşmanıza, yeni pazarlara ulaşmanıza, şirketinizi büyütmenize ya da sevdiklerinize gönderdiğiniz mektupları ulaştırmanıza yardımcı olmak için çalışıyor.