Deichmann Açılış Saati, Deichmann Çalışma Saatleri

Deichmann kaçta açılıyor? Deichmann kaçta kapanıyor? Deichmann açılış saati nedir? Deichmann kapanış saati nedir? İşte Deichmann çalışma saatleri.

Deichmann Açılış Saati

Deichmann saat 10:00’da açılmakta.

Deichmann Kapanış Saati

Deichmann saat 22:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Deichmann çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

İnternet sitesinde yer alan tarihçe: Herşey 1913’te Ruhr bölgesinin kalbindeki Essen-Borbeck işçi mahallesinde başladı. 1888 doğumlu Heinrich Deichmann eşi Julie ile birlikte işleteceği bir kunduracı dükkanı açtı. İki nesil ve neredeyse yüz yıl sonra bu şirket gelişerek Avrupa’nın pazar lideri konumuna geldi. Deichmann, borsaya girmeyerek ve banka kredisi kullanmayarak, kendi başına büyüme ve gelişme stratejisi ile ilerleyen bir aile şirketidir ve bugün de aynı şekilde ilerlemektedir. Deichmann bugün 30 ülkede 4.000’den fazla şube ile yaklaşık 41.000 insanı istihdam etmektedir. Deichmann açılış saati Deichmann çalışma saatleri ile alışverişinizi planlayın! Firma kurucusunun 1962 doğumlu torunu Heinrich Deichmann,1989 yılında şirkete katıldı ve 1999’da Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini devraldı. Bugün ise Deichmann‘nın İdari Heyeti ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. Heinrich Deichmann yönetimi döneminde şirket uluslararası çalışmalar konusunda oldukça ilerledi. Şirket 40 ülkeden satın alma işlemi gerçekleştirirken, 30 ülkede 4.000’in üzerinde şubesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Deichmann ticari gelişimin yanı sıra, sosyal sorumluluk projelerine de büyük önem vermektedir.