Decathlon Açılış Saati, Decathlon Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

Decathlon kaçta açılıyor? Decathlon kaçta kapanıyor? Decathlon açılış saati nedir? Decathlon kapanış saati nedir? İşte Decathlon çalışma saatleri.

Decathlon Açılış Saati

Decathlon saat 10:00’da açılmakta.

Decathlon Kapanış Saati

Decathlon saat 22:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Decathlon çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Decathlon hakkında sitede yer alan bilgi: “Decathlon olarak sporun yenilikçi yüzü olmayı seviyoruz! Spor yapmayı kolaylaştıracak ürünleri geliştirmeyi seviyor; sporun keyfini ve yararlarını herkes için ulaşılabilir kılmak istiyoruz. İşte bu yüzden inovasyona büyük bir değer veriyoruz. Belirli aralıklarla düzenlediğimiz Decathlon İnovasyon Ödülleri’yle ile tutku markalarımızın sporlarına ait en inovatif ürünleri seçiyoruz. Bugüne kadar tasarladığımız en inovatif ürünlerimizden bazıları; inovatif tasarımı sayesinde su altında burundan nefes almayı mümkün kılan Subea Easybreath Maske, UV ışınlarını yansıtarak güneşin çadırın içine geçmesini, çadırın ısınmasını önleyen ve yazın özgürce kamp imkanı sunan Fresh&Black teknolojisi, 2 saniyede kurulan Quechua 2 Seconds çadırlarımız, az yer kaplayan & kolay kurulan The Kage futbol kalesi. Decathlon olarak takımlarımız ile birlikte plogging (koşarak çöp toplama) etkinlikleri düzenliyor ve ihtiyaç duyulan yerde, ihtiyaç duyulan zamanda, spor ile çevre temizliğini birleştiriyoruz. Decathlon açılış saati Decathlon çalışma saatleri ile kolayca alışveriş yapın! Hem koşuyor hem de koştuğumuz yerlerdeki çöp ve atıkları ayrıştırarak topluyoruz.”