Civil Açılış Saati, Civil Çalışma Saatleri

Civil saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor? Civil çalışma saatleri nedir? İşte Civil açılış saati ve kapanış saati.

Civil Açılış Saati

Civil mağazaları her gün saat 10:00’da açılmakta.

Civil Kapanış Saati

Civil mağazaları her gün saat 22:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Civil çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Civil Çocuk Dünyası, İstanbul Kartal Cevizli’ de 1996 yılında 0-14 yaş bebek ve çocuk tekstili perakende satış mağazası olarak kuruldu.

Market tarzı tekstil mağazası konsepti ile yakaladığı maliyet avantajını müşterilerine yansıtarak hesaplı ve kaliteli alışverişin adresi olan Civil Çocuk Dünyası; www.civilim.com müşterilerin de teveccühüyle kısa zamanda yurt içinde 67, yurt dışında 4 mağazası ve 2000’den fazla çalışanıyla 100.000 m2 satış alanına ulaştı.

Üreticilerden aldığı ürünleri satan Civil Çocuk Dünyası, ürün seçebilme avantajı ile her yıl 650 markaya ait yaklaşık 42000 çeşit ürünü siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Civil Çocuk Dünyası reyonlarında hamile elbisesi ve hastane çıkışları ile tanıştığımız anne ve çocuk ile 14 yaşına kadar ihtiyacı olacak olan tüm tekstil, beslenme gereçleri ve taşıma gruplarını kapsayan geniş ürün yelpazesini her geçen gün daha da genişletiyor.

Civil açılma saati nedir? Civil kaçta açılıyor? Civil kapanış saati, civil kaçta kapanıyor?

Türkiye’nin bir çok noktasında yerli ve yabancı hedef kitleye hitap eden Civil çocuk dünyası “hem kaliteli, hem de 365 gün indirimli” sloganıyla Türkiye’ye hizmet vermeye devam ediyor.

Civil Çocuk Dünyası “0-14 Yaşta Yok Yok” ilkesinin gereğini öz sermayesi ile büyüyerek yerine getirmeye devam edecektir.