Çetmen Açılış Saati, Çetmen Çalışma Saatleri

Çetmen kaçta açılır? Çetmen kaçta kapanır? Çetmen çalışma saatleri nedir? İşte Çetmen açılış saati ve Çetmen kapanış saati.

Çetmen Açılış Saati

Çetmen mağazaları haftanın 7 günü saat 10:00’da açılmakta.

Çetmen Kapanış Saati

Çetmen mağazaları haftanın 7 günü saat 19:30’da kapanmakta.

Bu makalemizde Çetmen çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Çetmen resmi internet sitesinde yer alan hakkında kısmında şu cümleler yer almakta:
TARİHÇE Çetmen A.Ş ilk mağazasını 1962 yılında İzmir’in Bayraklı ilçesinde açmıştır. Uzun yıllar tek mağazada, kendi ürettiği mobilyaları tüketicilerin beğenisine sunmuştur. 1995 yılında kurduğu mobilya fabrikasıyla alt yapısını güçlendirdikten sonra 1999 yılında ikinci mağazasını İzmir’in Çiğli ilçesinde, 2001 yılında üçüncü mağazasını Manisa ilinde açmıştır.GÜNÜMÜZDE Bugün toplam 50 mağaza ve 86.000 metrekareyi aşan satış alanıyla faaliyet göstermektedir. Mağazaların 16’sı İzmir’de, 6’sı Manisa’da, 7’si İstanbul’da, 3’ü Aydın’da, 2’si Denizli’de, 2’si Uşak’ta, 2 ‘si Muğla’da, 2’si Balıkesir’de, 3’ü Ankara’da ve İzmit’te bulunmaktadır. Ürünlerimiz İzmir’de 50.000 m2’lik kapalı üretim tesislerinde üretilmektedir.ÇETMEN AİLESİ Yöneticisi, çalışanı, tedarikçisi ve müşterisiyle büyük bir aile olan Çetmen; her düzeyde takım çalışmasıyla, müşterilerini dinlemeyi ve anlamayı, sıradan fikirlerin ötesine geçerek yenilikçi ürünler ve çözümler üretmeyi; satış öncesinde ve sonrasında kaliteli hizmet sunmayı, temel strateji olarak izlemektedir.Çetmen açılış saati, çetmen kapanış saati, çetmen çalışma saatleri hakkında sizlere bilgi verdik. Umarız ki yardım etmişizdir.