Çelebi Unlu Mamülleri Açılış Saati, Çelebi Unlu Mamülleri Çalışma Saatleri

Çelebi Unlu Mamülleri saat kaçta açılıyor? Çelebi Unlu Mamülleri çalışma saatleri nedir? İşte Çelebi Unlu Mamülleri açılış saati ve kapanış saati.

Çelebi Unlu Mamülleri Açılış Saati

Çelebi Unlu Mamülleri 7 gün 24 saat açıktır.

Çelebi Unlu Mamülleri Kapanış Saati

Çelebi Unlu Mamülleri 7 gün 24 saat açıktır.

Çelebi’ye gittiğiniz zaman mutlaka bomba tatlısını denemelisiniz. Çelebi, İzmir’in en meşhur pastanelerinden bir tanesidir ve gece gündüz kuyruk hiçbir zaman eksik olmamaktadır. Vatandaşlar bomba tatlısını yemek için kilometrelerce uzaklıktan gelmekte.

Bu makalemizde Çelebi Unlu Mamülleri çalışma saatleri hakkında sizleri bilgilendirdik. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini kolayca ve hızlıca öğrenebilirsiniz.

alsancak kıbrıs şehitleri caddesi sonunda kendi halinde ufak tefek bir işletme iken girişimci becerileri sayesinde çelebi unlu mamulleri izmir ve dışından gelenler için de tercih edilen bir mekan halini almış durumda. Vatandaşlar bomba tatlısını yemek için kilometrelerce uzaklıktan gelmekte.

gidince şaşırmayın önünde ağırlıklı olarak gençlerin oluşturduğu bir kalabalığa denk gelebilirsiniz, bunun sebebiyse sıcak ve akışkan bombası.

biraz sabırlıysanız ortalama 10 dakika gibi bir kuyruk sonunda o müthiş çikolata tadı ağzınızda patlayacak ve bunun beklemeye değer bir lezzet olduğuna şahit olacaksınız. Mutlaka bombayı denemenizi tavsiye ediyoruz. günün her saati gece veya gündüz fark etmeksizin önünden kuyruk eksik olmayan pastane.