Çekmeköy Kaymakamlığı Açılış Saati, Çekmeköy Kaymakamlığı Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

Çekmeköy Kaymakamlığı saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor? Çekmeköy Kaymakamlığı çalışma saatleri nedir? İşte Çekmeköy Kaymakamlığı açılış saati ve kapanış saati.

Çekmeköy Kaymakamlığı Açılış Saati

Çekmeköy Kaymakamlığı saat 08:30’da açılmakta. Saat 12:30’da öğlen arasına giren Çekmeköy Kaymakamlığı 13:30’da hizmet vermeye devam ediyor.

Çekmeköy Kaymakamlığı Kapanış Saati

Çekmeköy Kaymakamlığı 17:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Çekmeköy Kaymakamlığı çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Kaymakam : Türkiye Cumhuriyeti (TC) ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) ‘nde İlçelerin yönetimlerinden sorumlu, ilçedeki hiyerarşik sistemin en üst kademesinde bulunan en yetkili kişiye kaymakam denir. Kaymakam ilçede Hükümeti temsil eder ve belediye başkanının da üstünde bir yetkilidir. İlçe denetimlerinden sorumludur. Kaymakamlıklardan pek çok işlemlemi gerçekleştirmeniz mümkün. Nüfus Müdürlükleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri başta olmak üzere müdürlükler kaymakamlıklarda bulunmaktadır. Kaymakamın başlıca görevleri arasında şunlar bulunmaktadır: ilçede yasaların uygulanmasını sağlamak, valinin emirlerini uygulamak, çeşitli kamu kurumlarının çalışmaları arasında eşgüdümü sağlamak, halkın şikayetlerini dinlemek ve yardımcı olmak, ihtiyaçlarını saptamak ve giderilmesi için gerekli önlemleri almak. Kaymakamlıklar resmi tatillerde, dini bayramlarda ve ayrıca hafta sonlarında hizmet vermemektedir. Kaymakamlık açılış saati, Kaymakamlık çalışma saatleri, Kaymakamlık kapanış saati hakkında sizlere bilgi verdik. Yardımcı olmuş olduğumuzu tahmin ediyoruz. Sitemizde pek çok kurumun açılış saati, kapanış saati ve çalışma saatleri bulunmaktadır.