CarrefourSA Açılış Saati, CarrefourSA Çalışma Saatleri

CarrefourSA saat kaçta açılıyor? CarrefourSA çalışma saatleri neler? Türkiye’de yüzlerce CarrefourSA mağazası bulunuyor. Vatandaşlar CarrefourSA’nın saat kaçta açıldığını merak ediyor. İşte CarrefourSA açılış saati ve kapanış saati.

CarrefourSA Açılış Saati 2020

CarrefourSA haftanın 7 günü müşterilerine hizmet vermekte. CarrefourSA mağazaları saat 10:00’da açılıyor.

CarrefourSA Kapanış Saati 2020

CarrefourSA mağazaları saat 22:00’da kapanıyor.

İçişleri Bakanlığı yaptığı açıklamada “İl/ilçelerde tüm marketler 09:00-21:00 saatleri arasında hizmet verecek. Market içindeki en fazla müşteri sayısı müşteriye doğrudan hizmet sunulan toplam alanın (depolar, idari bürolar vb. hariç) onda biri kadar olacak. Örneğin marketin müşterilerin hizmetine sunulan alanı 100 metrekare ise aynı anda içeride en fazla 10 müşteri olması gerekecek.” dedi.

Bu makalemizde CarrefourSA çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Ülkemizdeki ilk marketini 1993 yılında İçerenköy’de açan CarrefourSA, hiper market konseptini Türk tüketicilerle buluşturan ilk firma olma ünvanına sahip. Sabancı Holding ve Carrefour şirketlerinin ortaklığında oluşan CarrefourSA’da yüzlerce çeşit ürün bulunuyor.

Hiper, Süper, Gurme, Mini  konseptleri altında farklı müşteri segmentlerine hizmet veren CarrefourSA, 30 ülkede  yaklaşık 12.300 marketi ve 350 bin çalışanı ile müşterilerine hizmet veriyor. CarrefourSA mağazalarında ihtiyacınız olan her ürünü bulmanız mümkün. CarrefourSA her geçen gün ürün çeşidini artırmakta. Türkiye’de ucuz fiyat politikası, hijyen, ve sağlığa verdiği önem, yaptığı yatırımlar ve ihracatla modern perakendeciliğin temelini oluşturmaktadır.