Can Kardeşler Kuruyemiş Açılış Saati, Can Kardeşler Kuruyemiş Çalışma Saatleri

Can Kardeşler Kuruyemiş saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Can Kardeşler Kuruyemiş çalışma saatleri neler? İşte Can Kardeşler Kuruyemiş açılış saati ve kapanış saati

Can Kardeşler Kuruyemiş Açılış Saati

Can Kuruyemiş haftanın 7 günü saat 08:30’da açılmakta.

Can Kardeşler Kuruyemiş Kapanış Saati

Can Kuruyemiş haftanın 7 günü saat 23:00’da kapanmakta.

Çalışma saatlerinde değişiklikler yaşabilir.

Bu makalemizde Can Kardeşler Kuruyemiş çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Firmamızın temelleri, Can Ailesi’nin bu işe gönül vermiş fertleri tarafından 1978 yılında İzmir’de atılmıştır. 40 yıldır bu sağlam temellerin üzerinde yükselen firmamız kuruluşundan bugüne istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

Bugün İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi içinde iki farklı alanda bulunan 3400 metrekarelik modern tesislerinde kuruyemiş, kuru meyve, kahve, lokum, baharat ve çikolata üretimi yapmakta olan firmamız eşsiz kalite ve lezzetteki ürünlerini 35 şubesinde ve online satış mağazasında müşterileri ile buluşturmaktadır.

Bunun yanında firmamız 2000’li yılların başından bu yana devam eden ihracat faaliyetleri ile hem ürünlerini yurtdışındaki müşterilerinin hizmetine sunmakta hem de ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

“Hayatın Her Anında Keyifler Çıtırında” sloganıyla müşteri memnuniyetini esas alan firmamız bugün Ege bölgesi en önde gelen kuruyemiş, kuru meyve, kahve, baharat ve çikolata markalarından biri olma başarısını yakalamıştır.

Firmamız alanındaki yeniliklere ve gelişmelere paralel bir şekilde sürekli olarak kendini yenilemekte ve inovatif bir yaklaşım sergilemektedir.

Üretimini hijyen, sağlık ve kalite standartları doğrultusunda, Avrupa normlarına uygun ISO 9001:2000 ve HACCP Uluslararası Gıda Güvenlik Sistemi kurallarına göre gerçekleştiren firmamız bireysel girişimciler için bayilik hizmeti de vermektedir. BRC standartlarını yakalamak için çalışmalarımızın sonuna gelmekteyiz.