Caffe Nero Açılış Saati, Caffe Nero Saat Kaçta Açılıyor?

Çalışma Saatleri Değişti

Caffe Nero saat kaçta açılıyor? Caffe Nero çalışma saatleri nedir? Dünya genelinde binlerce Caffe Nero bulunuyor. Vatandaşlar Caffe Nero’nun saat kaçta açıldığını ve çalışma saatlerinin ne olduğunu merak ediyor. İşte Caffe Nero açılış saati ve kapanış saati.

Caffe Nero Açılış Saati 2020

Caffe Nero mağazaları genellikler her gün saat 07:00’da açılıyor. Alışveriş merkezlerinde bulunan Caffe Nero’lar saat 10:00’da açılmakta. Havalimanlarında bulunan Caffe Nero’lar ise 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermekte.

Caffe Nero Kapanış Saati 2020

Caffe Nero mağazaları saat 23:00’da kapanıyor. Alışveriş merkezlerinde bulunan Caffe Nero’lar saat 22:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Caffe Nero çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Yaklaşık 20 yıl önce Gerry Ford tarafından kurulan Caffe Nero, Avrupa genelinde geleneksel İtalyan kahve mağazaları oluşturma hayaliyle işe koyuldu. Birkaç bağımsız kahve mağazasıyla yola çıkan Caffe Nero, kısa süre içerisinde büyüdü. Şu anda Caffe Nero’ya ait Avrupa genelinde 800’yi aşkın kahve mağazası bulunuyor. Caffe Nero kahve çekirdeklerini çiftçilerden almakta ve en iyi kahveleri müşterilerine sunmak için çalışmakta. Caffè Nero, merkezi Londra, İngiltere’de bulunan bir İtalyan tarzı kahve evi markasıdır. 1997 yılında Gerry Ford tarafından kurulan şirket şu anda on bir ülkede 1000’den fazla mağaza işletmektedir. Mağazalarda dinlenebilmenin yanı sıra sıcak sıcak kahve içilebilmekte.