BursaGaz Açılış Saati, Bursa Gaz Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

BursaGaz saat kaçta açılıyor? Vatandaşlar gaz ve diğer işlemleri gerçekleştirebilmek için BursaGaz’ın çalışma saatlerini araştırmakta. İşte BursaGaz açılış saati ve kapanış saati.

BursaGaz Açılış Saati

BursaGaz şubeleri hafta içi her gün saat 08.30’da açılmakta. 12:30 ile 13:30 arasında öğlen arası bulunmakta.

BursaGaz Kapanış Saati

BursaGaz saat 18:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde BursaGaz çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

1992 yılında BOTAŞ tarafından doğalgaz dağıtımı yapmak amacıyla kurulan Bursagaz, 2004 yılında özelleştirildi. Çoğunluk hisseleri 2019 yılında SOCAR Turkey Enerji A.Ş. tarafından satın alınan Bursagaz, Türkiye’nin üçüncü büyük doğalgaz dağıtım şirketi olarak 1 milyonun üzerinde abonesi, teknoloji odaklı yönetim anlayışı ile Türkiye’de örnek uygulamaları hayata geçiriyor. İlklerin öncüsü Bursagaz, Great Place to Work Türkiye’nin En İyi İşvereni Ödülleri kapsamında Türkiye’nin en iyi işvereni seçildi.

2018 yılında 4 dağ ilçesine doğal gaz yatırımlarına başlayan ve müşteri memnuniyetini sürekli artırmaya odaklı şirketin şebeke uzunluğu 2018 yılsonu itibarıyla 6.447 km’ye ulaştı. Çevreye duyarlı genel müdürlük binası ile en yüksek sertifika seviyesi LEED Platinum Sertifikası’na layık görülen Bursagaz “dünya klasmanında bir şirket olma” vizyonu çerçevesinde, şirket stratejilerini mevcut yönetim sistemleri içerisinde yer alan uluslararası standartlar doğrultusunda icra etmeye devam ediyor. Tüm işlemlerinizi şubeler aracılığı ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.