Bizim Market Açılış Saati, Bizim Toptan Market Kaçta Açılıyor?

Bizim Toptan Market saat kaçta açılıyor? Bizim Toptan Market çalışma saatleri nedir? Ülkemizde yüzlerce mağazası bulunan Bizim Toptan Market’in çalışma saatleri oldukça fazla merak ediliyor. Bu makalemizde Bizim Toptan Market’in çalışma saatlerini sizlere aktarıyoruz.

Bizim Toptan Market Açılış Saati 2020

Bizim Toptan Market hafta içi her gün saat 09:00’da açılmakta. Cumartesi günleri de saat 09:00’da açılmakta. Pazar günleri ise saat 10:00’da açılmakta.

Açılış saati mağazalara göre değişiklik gösterebilmektedir.

Bizim Toptan Market Kapanış Saati 2020

Bizim Toptan Market hafta içi her gün saat 18:00’da kapanmakta. Cumartesi günleri de saat 18:00’da kapanmakta. Pazar günleri ise saat 17:00’da açılmakta.

Kapanış saati mağazalara göre değişiklik gösterebilmektedir.

İçişleri Bakanlığı yaptığı açıklamada “İl/ilçelerde tüm marketler 09:00-21:00 saatleri arasında hizmet verecek. Market içindeki en fazla müşteri sayısı müşteriye doğrudan hizmet sunulan toplam alanın (depolar, idari bürolar vb. hariç) onda biri kadar olacak. Örneğin marketin müşterilerin hizmetine sunulan alanı 100 metrekare ise aynı anda içeride en fazla 10 müşteri olması gerekecek.” dedi.


Göz Atın: Bizim Toptan Market Resmi İnternet Sitesi


2001 yılında kurulan ve 2002 yılında faaliyetlerine başlayan Bizim Market Toptan, ülkemizin 81 ilinin 69’unda hizmet vermekte. Türkiye’de toplamda 175 mağazası bulunan Bizim Market Toptan, Cash&Carry (Organize Toptan Ticaret) sektöründe mağaza sayısı bakımından en büyük ve erişilebilirlik açısından en yaygın firma olma ünvanına sahip.

Toptancılar, tüccarlar, bakkallar, marketler, süper marketler, ihtisaslaşmış perakendeciler, oteller, lokantalar ve kafeler Bizim Toptan Market’in genel müşteri portföyünü oluşturmakta.

Bizim Toptan Market’de gıda, alkolsüz içecek, tütün mamulleri, temizlik, kişisel bakım ve kağıt ürünleri dahil olmak üzere pek çok ürün çeşidi bulunmakta.

Toptancılar, tüccarlar, bakkallar, marketler, süper marketler, ihtisaslaşmış perakendeciler, oteller, lokantalar ve kafeler; Şirket’in genel müşteri portföyünü oluşturmaktadır. Şirket, üyelik kartı sahibi ticari vergi mükelleflerine ve bireysel müşterilere satış yapmaktadır.

Yıldız Holding’in katkılarıyla güçlü bir ortaklık yapısına sahip olan Bizim Toptan, 2011 yılında halka arz edilmiş ve hisse senetleri Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlamıştır. Nakit yaratan büyüme stratejisiyle hareket eden ve ülke çapındaki yaygınlığını sürekli artıran Bizim Toptan, 2017 yılında da, stratejik planları ile uyumlu olarak mağaza ağını artırmaya devam etmiştir.

Bu makalemizde Bizim Toptan Market çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.