Bim Açılış Saati, Bim Çalışma Saatleri

Bim açılış saati nedir? Bim kaçta açılıyor? Bim kapanış saati kaç? Bim çalışma saatleri merak ediliyor.

Bim kaçta açılıyor? Bim kaçta kapanıyor? Bim açılış saati ve Bim kapanış saati kaç? BİM kaça kadar açık?

İşte Bim çalışma saatleri.

Bim Açılış Saati, Bim Kaçta Açılıyor?

  • BİM sabah saat 09:00’da açılıyor.

Bim Kapanış Saati, Bim Kaçta Kapanıyor?

  • BİM saat 21:00’da kapanıyor.

Bim Cumartesi Açılış Saati

BİM, Cumartesi günleri saat 09:00’da açılıyor.

Bim Pazar Açılış Saati

BİM, Pazar günleri saat 09:00’da açılıyor.

Bim Pazar Günü Açık Mı?

  • BİM pazar günleri açıktır.

İnternet sitemizde yer alan çalışma saatlerinde değişiklikler yaşanabilir.

A101 Açılış Saati, A101 Çalışma Saatleri

Bim Aktüel Ürünler Ne Zaman Geliyor? Bim Aktüel Kataloğu

Bim aktüel ürünler genellikle salı ve cuma günleri mağazalara gelmekte. Bim aktüel ürünler listesini resmi internet sitesi üzerinden paylaşmakta. Vatandaşlar hangi ürünlerin geleceğine Bim’in internet sitesinden göz atabilmekte.

Bim Ne Zaman Kuruldu? Bim Hakkında

BİM, kısaca 1995 yılında kurulan Türkiye merkezli bir indirimli süpermarket zinciridir. BİMCell markası ile GSM alanında da faaliyet göstermektedir. Şubat 2021 itibarıyla Türkiye perakende sektöründe en yüksek pazar payına sahiptir. 1995 yılında faaliyete geçen BİM, 21 mağazasıyla 2005 yılında halka açıldı. 2015 yılında süpermarket sektöründe faaliyet gösteren ve daha fazla ürün çeşidi satışı yapan FİLE markası altında yeni bir modelin lansmanını yapmıştır.

BİM’in Türkiye’nin yanı sıra Fas ve Mısır’da da faaliyetleri bulunmaktadır. Fas ve Mısır’daki Mağazalar 2020 yılı sonu itibarıyla Türkiye’de 8.407 mağaza (File süpermarketleri ile birlikte 8.530 mağaza), Fas ve Mısır’da mağaza bulunan toplam mağaza sayısı 9.365’tir. 1995 yılında faaliyete başlamıştır ve 21 mağazası bulunmaktadır. Temel gıda ve tüketim maddelerini tüketicilere yüksek kalitede ve en uygun fiyata sunmak temel ilkedir. Türkiye’nin sert indirim modelinin ilk temsilcisi olan BİM’in ürün portföyünde 2020 yılı itibari ile yaklaşık 750 adet ürün bulunmaktadır.

Bim aktüel ürünler listesi ile oldukça gündemde bulunuyor. Her hafta sınırlı sayıda ürün mağazalarda satışa sunuluyor ve vatandaşlar uygun fiyata aktüel ürünleri alabiliyor.