Besaş Ekmek Açılış Saati, Besaş Ekmek Çalışma Saatleri

Bursa Besaş Ekmek saat kaçta açılıyor? Vatandaşlar ekmek almak için Besaş Ekmek büfelerine gidiyor. İşte Bursa Besaş Ekmek açılış saati ve kapanış saati.

Bursa Besaş Ekmek Açılış Saati 2020

Bursa Besaş Ekmek büfeleri her gün saat 06:00’da açılıyor. Pazar günleri Besaş Ekmek büfeleri hizmet vermiyor.

Koronavirüs salgını nedeniyle bayilerin açılış saati geçici bir süreliğine 09:00’a alındı.

Bursa Besaş Ekmek Kapanış Saati 2020

Bursa Besaş Ekmek büfeleri saat 18:00’da kapanıyor.

Bu makalemizde Bursa Besaş Ekmek çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini kolayca öğrenebilirsiniz.

1979 yılında belediye önderliğinde kurulan ve resmi üretime 1982 yılında geçen BESAŞ Halk Ekmek Fabrikası yıllık toplam 70 milyon adet ekmek üreterek kentin ekmek ihtiyacının %20 sini karşılamaktadır. Temel amacı Bursa halkına Kaliteli, Sağlıklı, Hijyenik ve Ekonomik ekmek ve ekmek çeşitleri, unlu mamuller, süt ve süt ürünleri üreterek, piyasada denge unsuru olmaktır. BESAŞ Halk Ekmek Fabrikası, Bursa’nın en büyük, Türkiye’nin ise üçüncü büyük ekmek üretim tesisidir. Bursa Organize Sanayi Bölgesinde 13.500 metrekarelik alanda kurulu olan fabrikada toplam 6.400 metrekarelik kapalı alanda, 5 adet tünel tipi fırınla, el değmeden tam otomatik makinelerle günde 360.000 adet (400 gr.) ekmek üretme kapasitesine sahiptir. Bursa ili merkez ilçeleri Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Mudanya, Gemlik, Orhangazi, Büyükorhan, Orhaneli, Keles ve Gürsu’da 3’ü şirkete ait olmak üzere toplam 610 adet satış noktasına özel dizayn  edilmiş 30 adet aracıyla hizmet veren BESAŞ bu sayede ürünlerini tüketicilerine daha sağlıklı ve hızlı bir şekilde ulaştırabilmektedir.