Bellona Açılış Saati, Bellona Çalışma Saatleri

Bellona mağazaları saat kaçta açılır, kaçta kapanır? Bellona çalışma saatleri nedir? İşte Bellona açılış saati ve kapanış saati.

Bellona Açılış Saati

Bellona mağazaları hafta içi her gün ve cumartesi günü saat 09:00’da açılmakta. Pazar günü ise 12:00’da açılmakta.

Bellona Kapanış Saati

Bellona mağazaları hafta içi her gün ve cumartesi günü saat 19:00’da kapanmakta. Pazar günü ise 18:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Bellona çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Bellona resmi internet sitesinin hakkında kısmına şu bilgiler yer almakta:

1957 yılında Kayseri’de temelleri atılan ve Türkiye sınırlarını aşarak dünyaya uzanan Erciyes Anadolu Holding, bugün mobilya, tekstil, kimya, pazarlama, kablo ve tel, demir-çelik, lojistik, enerji, finans ve havacılık gibi birçok alandaki faaliyetlerini sektör lideri olarak 34 şirketi ile sürdürmektedir. Erciyes Anadolu Holding bünyesinde, Bellona, İstikbal, Mondi, Hes Kablo, Boyteks, Form Sünger gibi lider markalar bulunmaktadır.

Bellona Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş (Bellona) Erciyes Anadolu Holding’e bağlı bir grup şirketidir. Bellona, mobilya sektöründe faaliyet göstermekte olup; Bellona markası için panel mobilya (yatak odası, yemek odası, genç odası, bebek odası), oturma grupları (kanepe, koltuk takımı) ve sandalye üretimi yapmaktadır.

1995 yılında Kayseri’de kurulan Bellona, üretime 1996 yılında başlamıştır. Kendi öz kaynaklarından yaptığı yatırımlarla sürekli büyüyen Bellona, halen faaliyetlerini 117.000 m2 açık, 233.000 m2 kapalı toplam 350.000 m2 alanda sürdürmektedir. Çalışan sayısı 2.500 kişidir. Mevcut üretim kapasitesi ile Bellona sektörün en büyük ve lider üreticisidir.

Mevcut üretim kapasitesi ve gerçekleştirilen rakamlar ile 2008 yılından bu yana Bellona sektörün lider üreticisidir.

Yurt içinde tüm bölgelere yayılmış bayi ağı ile tüketicilere ulaşan Bellona, kuruluşundan günümüze kadar sürekli büyüyerek, İSO 500 sıralamasında yer almaktadır.