BEDAŞ Açılış Saati, BEDAŞ Çalışma Saatleri

BEDAŞ kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? BEDAŞ çalışma saatleri nedir? İşte BEDAŞ açılış saati ve kapanış saati.

BEDAŞ Açılış Saati

BEDAŞ hafta içi her gün saat 08:00’da açılıyor. Saat 12:30’da öğlen arasına giren kurum 13:30’da yeniden açılıyor.

BEDAŞ Kapanış Saati

BEDAŞ hafta içi her gün saat 17:00’da kapanıyor.

BEDAŞ Hafta Sonu Açık Mı?

BEDAŞ hafta sonu kapalıdır.

Bu makalemizde BEDAŞ çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ); Yüksek Planlama Kurulunun 233 sayılı kararı ile TEDAŞ’a bağlı olarak hizmet veren, elektrik enerjisinin; dağıtım ve perakende satışından sorumlu anonim şirketi.

Türkiye Elektrik Kurumu 15 Temmuz 1970 tarihli ve 1312 sayılı yasa ile kurulmuştur. 12 Ekim 1970 tarihinde çalışmalarına başlamıştır. 23 Şubat 1983 tarihli ve 17968 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan yönetmelik ile İstanbul ili merkez almak üzere Edirne, Kırklareli, Tekirdağ gibi Marmara Bölgesi illerinde Türkiye Elektrik Kurumu’na bağlı olarak Boğaziçi Elektrik Dağıtım Müessesesi olarak devam etmiştir. 1989 yılında İstanbul Elektrik Dağıtım Müessesesi adını almış ve faaliyet alanı İstanbul ili ile sınırlandırılmıştır. 1993 yılında Boğaziçi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi adını almıştır. BEDAŞ, özelleştirme kapsamında Limak-Cengiz-Kolin Konsorsiyumuna 1.960.000.000 Amerikan Doları karşılığında satılmıştır.

BEDAŞ KAÇTA AÇILIR BEDAŞ KAÇTA KAPANIR BEDAŞ ÇALIŞMA SAATLERİ BEDAŞ KAÇA KADAR AÇIK BEDAŞ SABAH KAÇTA AÇILIR BEDAŞ AKŞAM KAÇTA KAPANIR