Battalbey Açılış Saati, Battalbey Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

Battalbey saat kaçta açılıyor? Battalbey çalışma saatleri nedir? Vatandaşlar Battalbey çalışma saatlerini merak etmekte. İşte Battalbey açılış saati ve kapanış saati.

Battalbey Açılış Saati 2020

Battalbey genellikle her gün saat 11:00’da açılıyor.

Battalbey Kapanış Saati 2020

Battalbey genellikle her gün saat 01:00’da kapanıyor. Çalışma saatleri şubelere göre değişkenlik göstermekte.

Bu makalemizde Battalbey çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini kolayca öğrenebilirsiniz.

Battalbey hammadde tedarikinden üretime, üretimden nakliyeye, nakliyeden pazarlamaya yani üretimden sofraya kadar“akalite” garantisini vurgulamakta ve halkımızın dini duyarlılıklarına uygun olarak üretimlerini yapmakta.

Kendi karını %5 ve civarı bayii karını %100 ve üzeri düşünen bir firma olan Battalbey, insan sağlığına ve değerlerine saygı gösteren bir firma. Firmanın çalışma ruhunu oluşturan temel kriter, “a kalite” güvenilir ürün ve hizmet üretmek ve siz tüketicilerimizin beğenisine sunmak.

Türkiye’de zirve yapan, dünyada da zirve yapmaya aday bir firma olan Battalbey’in ilkeleri şu şekilde:

Topluma ve Doğaya Saygı: Toplum değerlerine ve yaşadığımız ekosisteme her zaman saygılı yaklaşarak tüm yatırımlarımızı bu değerlere göre şekillendirmek. Toplum Sağlığı: Toplum sağlığını asıl işimiz olarak kabul ederek, her zaman ilk önceliğimiz olarak görmek. Kalite ve Lezzet: Tüm ürünlerimizi Anadolu’nun yüz yıllardır gelişen damak tadı için üreterek, her bir üretimimizi aynı standartta gerçekleştirmek.Teknoloji ve İnovasyon: Yıllardır sektörün öncü markası olarak tüketici ile ilkleri buluşturmak için çalışmak. Dünyadaki teknolojik gelişmeleri günü gününe takip ederek; kalite, sağlık ve lezzete yatırım yapmak. Ürün Yelpazesi: Tüketici ihtiyaç ve isteklerini günü gününe takip ederek, bu isteklere eş zamanlı cevap verebilmek.

En iyi kaliteyi en ucuza piyasaya sürmeye çalışan bir firma olan Battalbey, insan sağlığına ve değerlerine saygı göstermekte.