BaşkentGaz Açılış Saati, BaşkentGaz Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

BaşkentGaz saat kaçta açılıyor? Vatandaşlar gaz ve diğer işlemleri gerçekleştirebilmek için BaşkentGaz çalışma saatlerini araştırmakta. Tüm merak edilenler makalemizde yer almakta. İşte BaşkentGaz açılış saati ve kapanış saati.

BaşkentGaz Açılış Saati

BaşkentGaz şubeleri hafta içi her gün saat 08.30’da açılmakta. 12:30 ile 13:30 arasında öğlen arası bulunmakta.

BaşkentGaz şubelerinden tüm işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Şubeler hafta sonları hizmet vermemekte.

BaşkentGaz Kapanış Saati

BaşkentGaz saat 18:30’da kapanmakta.

Bu makalemizde BaşkentGaz çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

BaşkentGaz resmi internet sitesinin hakkında kısmında şu cümleler yer almaktadır:

2007 yılında kurulan Başkent Doğalgaz Dağıtım Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., 5 milyon nüfusa sahip olan Ankara’da 2 milyonu aşkın aboneye hizmet veren ülkemizin en eski ve ikinci büyük dağıtım şirketidir.

2037 yılına kadar geçerli olan lisansı ile doğalgaz dağıtım bölgesi olan Başkentimizde müşteri odaklı, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla ülkemiz toplam nüfusunun yaklaşık %7’sine hizmet vermektedir.

Kuruluşumuz; doğalgaz dağıtım pazarlama sektöründe, köklü ve dinamik bir yapısı ile üstlendiği projelerde, teknolojik değişimleri izleyerek teknolojileri kullanabilen, mühendislik birikimi ve teknolojik uygulamaları ile projelerini planlandığı şekilde, zamanında tamamlayan bir şirkettir.

Şirketimiz, doğal gazın kaliteli, sürekli, ucuz, rekabete dayalı esaslar çerçevesinde çevreye zarar vermeyecek şekilde tüketicilerin kullanımına sunulması amacıyla faaliyetlerini titizlikle sürdürmektedir.